Kvepiantys „EKO žaisliukai“ Kalėdų eglutei

 Dažnai net nesusimąstome, kiek daug perkame, to, ką galime visai nesunkiai pasidaryti patys iš senų, atrodo, niekam netinkamų medžiagų, todėl, kasmet brandiname idėjas apie nereikalingų daiktų, priemonių pritaikymą mokyklos ar kitos aplinkos erdvėje. Šiais mokslo metais Radviliškio jaunimo mokyklos mokiniams, lankantiems užimtumo centrą “EKO bitės“, kilo idėja patiems gaminti „EKO dekoracijas eglutei… Jau kvepia Kalėdomis“.

Sutarėme su mokiniais ir paskelbėme žinią visai mokyklos bendruomenei, kad jie savo šeimose išnaudoję įvairius kvepalų buteliukus – jų stiklinę talpą atneš į mokyklą  “Kalėdinių EKO dekoracijų“ gamybai. Tokiu būdu gimė ir vis dar gimsta „Kvepiantys „EKO žaisliukai“ Kalėdų eglutei“.  Daugiausia „EKO žaisliukų“ surinko mokiniai Ugnė Kairytė, Nedas Bielskis, Aironas Tulys, Audrius Korsakas, Evelina Kveskaitė, Karolina Pikelytė, Arnas Pranaitis, Gediminas Bielskis bei mokytoja Lidija Šimkienė. Ačiū visiems dalyvavusiems ir vis dar dalyvaujantiems šioje netradicinėje veikloje.

Mokinių kūrybiniai darbai pateikti respublikinės parodos „Kita forma“ organizatoriams (informacija: http://rvagentura.lt/). Džiaugiamės, kad buvo įvertintos mūsų kūrybinių darbų „EKO dekoracijos eglutei… Jau kvepia Kalėdomis“  ir kitos idėjos!

 

                                                                                                                                    Silva Morkūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts