Kūrybinės dirbtuvės „ Kuriame kartu“

Kovo 29 d. Vinco Kudirkos pagrindinėje mokykloje  vyko kūrybinės dirbtuvės  „Kuriame kartu”. Renginį organizavo mokyklos pagalbos mokiniui specialistės Jurgita Lukšienė ir Kristina Janina Mažučiūnienė. Į renginį susirinko 4-6 klasių mokiniai iš įvairių rajono  mokyklų: Vinco Kudirkos, Gražinos, Jaunimo, Alksniupių, Pakalniškių, Pašušvio pagrindinių mokyklų, Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyriaus,  Baisogalos gimnazijos, Vaižganto progimnazijos bei Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyriaus.

Renginys prasidėjo Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos mokinukų pasveikinimu.

Kūrybinėms dirbtuvėms vadovavo Vinco Kudirkos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Laima Laiševcevienė. Mokytoja mokinius bei juos  atlydėjusias pagalbos mokiniui specialistes mokė marginti kiaušinius dekupažo  technikos pagalba.   Patyrę tiek daug gerų emocijų ne tik  vaikai,  bet ir  mokytojai nuoširdžiai džiaugėsi savo gražiai numargintais margučiais.
Tokios kūrybinės dirbtuvės skatina bendrauti ir bendradarbiauti, paįvairina laisvalaikį ir suteikia naujų žinių ir įgūdžių. Tikimės, kad tokių renginių bus dar ne vienas ateityje.

Visi dalyvavę renginyje mokiniai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštais.

 

 

                                                                                        Specialioji pedagogė   Jurgita Lukšienė

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts