Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kritikuoji merą – lauk pasekmių

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono savivaldybės tarybos Etikos komisija tampa priemone susidoroti su neįtikusiais opozicijos atstovais. Tuo įsitikinęs nepartinis Tarybos narys Gediminas Lipnevičius, jau kelis mėnesius rašantis paaiškinimus Etikos komisijai.

Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ jau rašė, kad Tarybos narys G. Lipnevičius, gynęs Radviliškio ligoninės darbuotojų interesus, užsitraukė ligoninės direktoriaus V. Smalinsko nemalonę.

„Džiaugiuosi, kad šį kartą sveiko proto spindulėlis prasišvietė į komisijos narių galvas, o gal išsigando, kad gali tekti aiškintis, kokie meilės santykiai klostosi tarp pačių aukštas pareigas savivaldybėje užimančių konservatorių,“ – po išteisinančio Etikos komisijos sprendimo juokėsi G. Lipnevičius. Mat, kai kam parūpo, su kuo šiuo metu nevedęs Tarybos narys palaiko draugiškus santykius ir kodėl jų nedeklaruoja.

„Įstatyme įtvirtinta asmeninio gyvenimo apsauga, tačiau, kai nori mušti, lazdą visada surasi. O mušti tuos, kurie dirba, netyli, kritikuoja – labai norisi“, – ironizuoja Tarybos narys.

Prikibti nepavyko ir dėl turimos žemės – aiškintasi, ar tinkamai deklaruota.

„Pasijutau kaip kokie milijonieriai žemvaldžiai Karbauskas ar Gaidžiūnas. Bet komisija turėjo įsitikinti, kad milijonų nevaldau ir masinėmis prekybomis žeme neužsiimu. Bet vis tiek malonu, kai  rodomas toks dėmesys“, – juokavo G. Lipnevičius.

Tarybos narys neslepia, kad tai – ne vieninteliai bandymai jį spausti. Tikrintojai vieni po kito siunčiami ir į jo vadovaujamą įmonę, tačiau neranda prie ko prikibti.

„Kai švariai dirbi – tai ir nieko nebijai, to paties linkiu ir pačiam merui su kompanija“,- linkėjo G. Lipnevičius, kuris viešai suabejojo ir pačios Etikos komisijos sudarymo etiškumu. Paaiškėjo, kad vadinamieji „visuomenininkai“, neva atstovaujantys bendruomenėms, – pačių konservatorių žmonės. Maža to, į komisiją nevengta pasikviesti ir ekskonservatoriaus „visuomenininko“, kuris sovietmečiu sugebėjo užsitarnauti KGB rezervo vyr. leitenanto laipsnį

P.S. Savaitraščio  redakciją pasiekė  Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) pirmininko Edmundo Sakalausko  sprendimas dėl nepartinių Tarybos narių Gedimino Lipnevičiaus ir Vilmos Aleknienės  – skundas  nepasitvirtino ir VTEK nusprendė  tyrimo dėl jų elgesio neatlikti.

Jonas Petrikas

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje Gražinos g. mušėsi neblaivūs sugyventiniai

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 3 d. apie 19:00 val. Radviliškyje, Gražinos g., namuose neblaivus
(1,89 prom.) vyras, gim. 1969 m., sumušė neblaivią (2,04 prom.) sugyventinę, gim. 1977 m. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras apklaustas, įteiktas šaukimas.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Neblaivus radviliškietis ,,auklėjo” sugyventinę

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 2 d., 08.15 val., Radviliškyje, Širvintų g., namuose, neblaivus (0,47 prom.) vyras, gim. 1980 m., sumušė neblaivią (1,92 prom.) sugyventinę, gim.1990 m. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019