Kriminalinė suvestinė

Smurtas

Radviliškyje, Naujosios g., neblaivus (1,05 prom.) 49 metų vyras kumščiu trenkė į galvą neblaiviai (2,22 prom.) 42 metų sugyventinei. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių areštinę.

Radviliškyje, Klaipėdos g., namuose, konflikto metu neblaivus (2,39 prom.) 48 metų vyras, suduodamas kumščiu į veidą, sumušė neblaivų (2,64 prom.) 56 metų brolį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Gražinos g., neblaivus (4,78 prom.) 48 metų vyras delnu trenkė neblaiviai (2,51 prom.) 40 metų sugyventinei. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio rajone, Palonų mstl., Palono g., namuose, neblaivus (1,80 prom.) 43 metų vyras sumušė neblaivią (2,38 prom.) 51 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pociūnėlių mstl., Šeduvos g., namuose, neblaivus (2,66 prom.) 36 metų vyras sumušė neblaivią (3,48 prom.) vienmetę sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Skėmių k., Kėdainių g., konflikto metu neblaivi 36 metų moteris, suduodama kumščiu į nugarą, sumušė savo 16 metų sūnų. Namuose buvęs tėvas dėl sūnui sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamoji, iki atvykstant pareigūnams, pasišalino, ieškoma.

Vagystės

Radviliškyje, Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, sulaužius metalinę aukų dėžutę, pagrobta apie 100 eurų.

Radviliškio r., Kutiškių k., 54 metų vyras neužrakinto namo prieangyje pasigedo dviračio ir kambaryje ant stalo buvusių 10 eurų monetomis. Turtinė žala – 310 eurų.

Vairavo neblaivūs

Radviliškyje, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio g., 43 metų vyras vairavo automobilį „VW Sharan“ neblaivus (2,50 prom.). Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Raudondvario k., kelyje Panevėžys-Šiauliai, 31 metų vyras vairavo automobilį VW-GOLF neblaivus (3,00 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Baisogaloje neblaivus (2,14 prom.) 47 metų vyras vairavo automobilį „Audi 100“. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., kelyje Jonava-Kėdainiai-Šeduva, neblaivus (2,57 prom.) 34 metų vyras, vairuodamas automobilį „BMW 318“, atsitrenkė į stovintį automobilio „Mitsubishi Pajero“. Žmonės nenukentėjo. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Paviešino nuotraukas

Nenustatytas asmuo neteisėtai įsibrovė į Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., gyvenančios 13 metų nepilnametės interneto svetainę „Facebook“ ir paviešino jos nuotraukas.

Sugadinti tvoros stulpai

Radviliškio r., Kutiškių k., sugadinti septyni 34 metų vyrui priklausantys tvoros stulpai. Turtinė žala – 140 eurų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts