Socialiniai tinklai

Kriminalai

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškyje, Naujosios g., neblaivus (1,05 prom.) 49 metų vyras kumščiu trenkė į galvą neblaiviai (2,22 prom.) 42 metų sugyventinei. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių areštinę.

Radviliškyje, Klaipėdos g., namuose, konflikto metu neblaivus (2,39 prom.) 48 metų vyras, suduodamas kumščiu į veidą, sumušė neblaivų (2,64 prom.) 56 metų brolį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Gražinos g., neblaivus (4,78 prom.) 48 metų vyras delnu trenkė neblaiviai (2,51 prom.) 40 metų sugyventinei. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio rajone, Palonų mstl., Palono g., namuose, neblaivus (1,80 prom.) 43 metų vyras sumušė neblaivią (2,38 prom.) 51 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pociūnėlių mstl., Šeduvos g., namuose, neblaivus (2,66 prom.) 36 metų vyras sumušė neblaivią (3,48 prom.) vienmetę sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Skėmių k., Kėdainių g., konflikto metu neblaivi 36 metų moteris, suduodama kumščiu į nugarą, sumušė savo 16 metų sūnų. Namuose buvęs tėvas dėl sūnui sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigą vykti atsisakė. Įtariamoji, iki atvykstant pareigūnams, pasišalino, ieškoma.

Vagystės

Radviliškyje, Švč. Mergelės Marijos Gimimo bažnyčioje, sulaužius metalinę aukų dėžutę, pagrobta apie 100 eurų.

Radviliškio r., Kutiškių k., 54 metų vyras neužrakinto namo prieangyje pasigedo dviračio ir kambaryje ant stalo buvusių 10 eurų monetomis. Turtinė žala – 310 eurų.

Vairavo neblaivūs

Radviliškyje, Vytauto Landsbergio-Žemkalnio g., 43 metų vyras vairavo automobilį „VW Sharan“ neblaivus (2,50 prom.). Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Raudondvario k., kelyje Panevėžys-Šiauliai, 31 metų vyras vairavo automobilį VW-GOLF neblaivus (3,00 prom.). Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Baisogaloje neblaivus (2,14 prom.) 47 metų vyras vairavo automobilį „Audi 100“. Automobilis nugabentas į saugojimo aikštelę. Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., kelyje Jonava-Kėdainiai-Šeduva, neblaivus (2,57 prom.) 34 metų vyras, vairuodamas automobilį „BMW 318“, atsitrenkė į stovintį automobilio „Mitsubishi Pajero“. Žmonės nenukentėjo. Vairuotojas sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Paviešino nuotraukas

Nenustatytas asmuo neteisėtai įsibrovė į Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., gyvenančios 13 metų nepilnametės interneto svetainę „Facebook“ ir paviešino jos nuotraukas.

Sugadinti tvoros stulpai

Radviliškio r., Kutiškių k., sugadinti septyni 34 metų vyrui priklausantys tvoros stulpai. Turtinė žala – 140 eurų.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi