Kriminalinė suvestinė

Smurtas

Radviliškyje, Kęstučio g., namuose, blaivus 65 metų vyras sumušė blaivią 64 metų sugyventinę. Nukentėjusioji gydoma ligoninėje. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Čiutelių k., namuose, neblaivus (2,26 prom.) 50 metų vyras sumušė neblaivią (2,18 prom.) 53 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Radviliškio r., Žeimių k., 18 metų jaunuolis sumušė savo 16 metų brolį. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė.

Radviliškio r., Pašakių k., namuose, išgertuvių metu, neblaivi (2,36 prom.) 42 metų moteris su metaliniu žarstekliu trenkė per nugarą ir ranką neblaiviam (2,31 prom.) 46 metų sugyventiniui. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Vagystės

Radviliškyje, Vasario 16-osios g., prekybos centre, iš 57 metų moters be priežiūros paliktos piniginės pagrobta 270 eurų.

Pasinaudojo asmens dokumentais

Šeduvoje, Sporto g., neteisėtai pasinaudojus 57 metų vyro asmens duomenimis, su AB-e „Teo LT“ buvo sudaryta sutartis, pagal kurią jis dabar įmonei už suteiktas paslaugas yra skolingas 279,44 Eur.

Negrąžina įrankių

Radviliškyje, J. Marcinkevičiaus g., 36 metų vyras sudarė statybinių įrankių nuomos sutartį su L. P. individualia įmone ir, pasiėmęs įrankius, iki šiol negrąžina. Turtinė žala – 3709,48 Eur.

Vairavo neblaivus

Radviliškio r., Beinoriškio k., kelio Raseiniai – Baisogala 32 km, neblaivus (2,96 prom.) 37 metų vyras vairavo automobilį PUEGEOT 607. Vairuotojas uždarytas į areštinę. Transporto priemonė nugabenta į saugojimo aikštelę.

Mirtis

Radviliškyje, Šiaulių g., rastas 54 metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts