Socialiniai tinklai

Sportas

Kovo 11 –ąją Šiaulių arenoje šventė krepšinio mylėtojai iš visos Lietuvos

Paskelbta

data

Vieną svarbiausių Lietuvos Respublikos istorjos datų, kuomet prieš 27 –erius metus Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, praėjusį savaitgalį Šiaulių arenoje buvo atšvęsta sportiškai.

Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną nuo pat ankstyvo ryto skubėjo tradicinio, jau aštuntąjį kartą organizuoto „3×3“ krepšinio turnyro dalyviai ir jų palaikymo komandos. Šįsyk ypatingą šventinę dieną su krepšinio kamuoliu pasitiko daugiau nei 300 dalyvių, kurie sudarė 82 komandas iš įvairių Lietuvos kraštų.

Renginys prasidėjo šventine atidarymo ceremonija, kurioje Lietuvos Respublikos nacionalinį himną ir specialiai šiai progai skirtą dainą „Laisvė“ atliko Šiaulių universiteto muzikos katedros studentė Sigutė Vaičiulytė.

Turnyro organizatoriai džiaugėsi, jog renginys yra vertinimas visos Lietuvos mastu, o „3×3“ krepšinio turnyro komandų žemėlapis itin platus.

„Galime pasidžiaugti, kad apie tradicinį „3×3“ krepšinio turnyrą Šiaulių arenoje, kurį visuomet organizuojame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną skatindami visuomenę šią ypatingą šventę pažymėti sportiškai, žino jau visa Lietuva. Pirmiaisiais metais mūsų tikslas buvo, jog renginyje dalyvautų ne tik Šiaulių miesto, bet ir regiono komandos, tuo tarpu dabar jau kone pusę dalyvių atvyksta iš tolimų miestų – Klaipėdos, Vilniaus, net Marijampolės ir kitų miestų ir miestelių“, – prisimindamas užsiregistravusias komandas kalbėjo organizatorius.

„Taip pat reikia paminėti, kad yra būrys komandų, kurios „3×3“ krepšinio turnyre dalyvauja jau trečius ketvirtus metus iš eilės. Tai rodo, jog žmonės yra patenkinti renginio kokybe ir jau turi tradiciją jame dalyvauti“, – prigijusia tradicija džiaugėsi Šiaulių arenos sporto renginių projektų vadovas Mantas Radavičius.

Kaip ir kiekvienais metais prieš svarbiausias pusfinalių ir finalų kovas buvo organizuojami baudų, tritaškio bei tolimojo metimo konkursai. Baudų metimo konkurse triumfavo „Stinger“ komandos atstovas Airidas Daugša, kuris iš eilės pataikė 12 baudos metimų. Taiklią rankelę tritaškių konkurse šiais metais demonstravo net 40 dalyvių, o snaiperio vardą iškovojo užtikrintu metimu pasižymėjęs Lukas Grieža.

Tolimojo metimo konkursas iš aikštės vidurio sulaukė ypatingo visų arenoje susirinkusių žiūrovų dėmesio. Įprasta tendencija, jog jau pirmajame rate iš aikštės vidurio pataikęs dalyvis tampa nugalėtoju šiais metais nepasitvirtino. Šįsyk jau po pirmojo etapo tinklelį praskrodė net 4 dalyvių metimai. Kai jau atrodė, jog prireiks nemažai bandymų, kol vienam iš jų pavyks antrą kartą įvykdyti net profesionalams sunkiai įvykdomą užduotį išankstines prognozes suskubo paneigti Ugnius Mineikis. Pastarasis dar kartą pademonstravo, jog pirmasis taiklus metimas nebuvo tiesiog laimingas atsitiktinumas ir jau antruoju „žudikišku“ metimu nubraukė kitų dalyvių viltis. Laimėtojui atiteko ne tik atminimo trofėjus ir rėmėjų prizai, bet ir specialus „Bikko.lt“ įsteigtas prizas – naujutėlaitis dviratis.

Renginio organizatoriai tradiciškai rėmėjų įsteigtais prizais apdovanojo ir originaliausiu pavadinimu pasižymėjusią komandą. Nors dalyviai šiais metais išties pasižymėjo unikaliu išradingumu galvojant komandų pavadinimus, vis tik niekas nepranoko originaliausiojo – „Parduodu Opel Escona“.
Nugalėtojai ir prizininkai:

1 grupė (2007 m. ir jaun.)

 1. „Sostinė“
 2. „Nenugalimieji“
 3. „Vilkai“

2 grupė (2005 – 2006 m.)

 1. „Šarlotės ketvertas“
 2. „Tornado“
 3. „Krepšinio monstrai“

3 grupė (2003 – 2004 m.)

 1. Lebroniai“
 2. „Jumex-Klaipėda“
 3. „Telšių SRC Luokės langai“

4 grupė (2001 – 2002 m.)

 1. „Pakruojis“
 2. „Šiauliai“
 3. „Žemė oras“

5 grupė (1999 – 2000 m.)

 1. „18 pagreitėjimų“
 2. „Tie geresni“
 3. „Mum-2000“

6 grupė (1983 – 1998 m.)

 1. „Kačiukai“
 2. „VIP“
 3. „Saulės radio“

7 grupė (1982 ir vyresn.)

 1. „Solo Eurogym“
 2. „United“
 3. „Šiaulių plentas 1“

8 grupė (2004 m. ir jaun. mergaitės)

 1. „PKKSC“
 2. „Saulutės“
 3. „Kregždutės“

9 grupė (1999 m. ir vyr. merginos)

 1. „Kryžminiai tvirti“
 2. „Legendos“
 3. „Uogos“

10 grupė (šeimos)

 1. Naftrus“
 2. „Milkintai“
 3. „Liepai“

 

 

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Netradicinių žaidimų čempionatas

Paskelbta

data

Centro sportininkų komanda lapkričio 18 d. dalyvavo Kelmėje vykusiame LSOK 2021 m. atletų netradicinių žaidimų čempionate.

Čempionatas organizuotas remiantis Tarptautinio specialaus olimpinio judėjimo taisyklėmis. Sportinį sumanumą ir jėgas čempionate išbandė 9 komandos, kurios varžėsi netradicinių žaidimų stotelėse.

Mūsų centro komanda, kurią sudarė šeši mokiniai: Rosita G. (V21 grupė), Darius V. (V21 grupė), Arnas G. (DT21 grupė), Ramunė K. (KT19 grupė), Rimas A. (KT21 grupė) ir Eligijus R. (KT19 grupė) – iškovojo I – ą vietą ir buvo apdovanoti taure ir medaliais. Mokinius čempionatui paruošė mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Regionų krepšinio lygoje – be vargo „Radviliškis-ŠSPC“ pasiekta pergalė prieš raseiniškius

Paskelbta

data

Regionų krepšinio lygoje B divizione Radviliškio krepšinio klubas „Radviliškis – ŠSPC“ laikosi be pralaimėjimų. 2021 m. lapkričio 13 d. Radviliškio sporto centre sužaistos rungtynės neatnešė netgi šiek tiek intrigos. Prieš raseiniškius „Raseiniai-KKSC“ laimėjo įspūdinga persvara 115:47.

Radviliškiečiai buvo pranašesni ne tik mesdami dvitaškius bei tritaškius, bet ir atkovodami kamuolius bei darydami rezultatyvius perdavimus. Jie darė mažiau klaidų bei pražangų. Nugalėti jaunus „Raseiniai-KKSC“ krepšininkus nebuvo jokios vargo. Jie smuko į turnyro lentelės galą, kol kas varžydamiesi nesėkmingai.

Daugiausiai taškų (23) „Radviliškis – ŠSPC“ komandai pelnė įžaidėjas Irmantas Lianzbergas, atkovoti kamuolius geriausiai sekėsi vidurio puolėjui Ignui Ramašauskui, o rezultatyvūs perdavimai labiausiai pavyko Liudui Radavičiui.

Tai jau ketvirta radviliškiečių pergalė. Be pralaimėjimų kol kas varosi į priekį dar dvi komandos – „Pakruojo SC“ bei Kuršėnų „Grafų furniture“.

Lapkričio 19 d. Gargžduose mūsiškiai susikaus su „Gargždai-2“ komanda, kurios žaidėjų amžius tesiekia nuo 16 iki 22 metų. Turnyre iki šiol jiems pergalės pasiekti nepavyko.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Rimanto Benaičio nuotrauka

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi