Socialiniai tinklai

Sportas

Kovo 11 –ąją Šiaulių arenoje šventė krepšinio mylėtojai iš visos Lietuvos

Avatar

Paskelbta

data

Vieną svarbiausių Lietuvos Respublikos istorjos datų, kuomet prieš 27 –erius metus Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, praėjusį savaitgalį Šiaulių arenoje buvo atšvęsta sportiškai.

Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną nuo pat ankstyvo ryto skubėjo tradicinio, jau aštuntąjį kartą organizuoto „3×3“ krepšinio turnyro dalyviai ir jų palaikymo komandos. Šįsyk ypatingą šventinę dieną su krepšinio kamuoliu pasitiko daugiau nei 300 dalyvių, kurie sudarė 82 komandas iš įvairių Lietuvos kraštų.

Renginys prasidėjo šventine atidarymo ceremonija, kurioje Lietuvos Respublikos nacionalinį himną ir specialiai šiai progai skirtą dainą „Laisvė“ atliko Šiaulių universiteto muzikos katedros studentė Sigutė Vaičiulytė.

Turnyro organizatoriai džiaugėsi, jog renginys yra vertinimas visos Lietuvos mastu, o „3×3“ krepšinio turnyro komandų žemėlapis itin platus.

„Galime pasidžiaugti, kad apie tradicinį „3×3“ krepšinio turnyrą Šiaulių arenoje, kurį visuomet organizuojame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną skatindami visuomenę šią ypatingą šventę pažymėti sportiškai, žino jau visa Lietuva. Pirmiaisiais metais mūsų tikslas buvo, jog renginyje dalyvautų ne tik Šiaulių miesto, bet ir regiono komandos, tuo tarpu dabar jau kone pusę dalyvių atvyksta iš tolimų miestų – Klaipėdos, Vilniaus, net Marijampolės ir kitų miestų ir miestelių“, – prisimindamas užsiregistravusias komandas kalbėjo organizatorius.

„Taip pat reikia paminėti, kad yra būrys komandų, kurios „3×3“ krepšinio turnyre dalyvauja jau trečius ketvirtus metus iš eilės. Tai rodo, jog žmonės yra patenkinti renginio kokybe ir jau turi tradiciją jame dalyvauti“, – prigijusia tradicija džiaugėsi Šiaulių arenos sporto renginių projektų vadovas Mantas Radavičius.

Kaip ir kiekvienais metais prieš svarbiausias pusfinalių ir finalų kovas buvo organizuojami baudų, tritaškio bei tolimojo metimo konkursai. Baudų metimo konkurse triumfavo „Stinger“ komandos atstovas Airidas Daugša, kuris iš eilės pataikė 12 baudos metimų. Taiklią rankelę tritaškių konkurse šiais metais demonstravo net 40 dalyvių, o snaiperio vardą iškovojo užtikrintu metimu pasižymėjęs Lukas Grieža.

Tolimojo metimo konkursas iš aikštės vidurio sulaukė ypatingo visų arenoje susirinkusių žiūrovų dėmesio. Įprasta tendencija, jog jau pirmajame rate iš aikštės vidurio pataikęs dalyvis tampa nugalėtoju šiais metais nepasitvirtino. Šįsyk jau po pirmojo etapo tinklelį praskrodė net 4 dalyvių metimai. Kai jau atrodė, jog prireiks nemažai bandymų, kol vienam iš jų pavyks antrą kartą įvykdyti net profesionalams sunkiai įvykdomą užduotį išankstines prognozes suskubo paneigti Ugnius Mineikis. Pastarasis dar kartą pademonstravo, jog pirmasis taiklus metimas nebuvo tiesiog laimingas atsitiktinumas ir jau antruoju „žudikišku“ metimu nubraukė kitų dalyvių viltis. Laimėtojui atiteko ne tik atminimo trofėjus ir rėmėjų prizai, bet ir specialus „Bikko.lt“ įsteigtas prizas – naujutėlaitis dviratis.

Renginio organizatoriai tradiciškai rėmėjų įsteigtais prizais apdovanojo ir originaliausiu pavadinimu pasižymėjusią komandą. Nors dalyviai šiais metais išties pasižymėjo unikaliu išradingumu galvojant komandų pavadinimus, vis tik niekas nepranoko originaliausiojo – „Parduodu Opel Escona“.
Nugalėtojai ir prizininkai:

1 grupė (2007 m. ir jaun.)

 1. „Sostinė“
 2. „Nenugalimieji“
 3. „Vilkai“

2 grupė (2005 – 2006 m.)

 1. „Šarlotės ketvertas“
 2. „Tornado“
 3. „Krepšinio monstrai“

3 grupė (2003 – 2004 m.)

 1. Lebroniai“
 2. „Jumex-Klaipėda“
 3. „Telšių SRC Luokės langai“

4 grupė (2001 – 2002 m.)

 1. „Pakruojis“
 2. „Šiauliai“
 3. „Žemė oras“

5 grupė (1999 – 2000 m.)

 1. „18 pagreitėjimų“
 2. „Tie geresni“
 3. „Mum-2000“

6 grupė (1983 – 1998 m.)

 1. „Kačiukai“
 2. „VIP“
 3. „Saulės radio“

7 grupė (1982 ir vyresn.)

 1. „Solo Eurogym“
 2. „United“
 3. „Šiaulių plentas 1“

8 grupė (2004 m. ir jaun. mergaitės)

 1. „PKKSC“
 2. „Saulutės“
 3. „Kregždutės“

9 grupė (1999 m. ir vyr. merginos)

 1. „Kryžminiai tvirti“
 2. „Legendos“
 3. „Uogos“

10 grupė (šeimos)

 1. Naftrus“
 2. „Milkintai“
 3. „Liepai“

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Finalinėse stalo teniso varžybose – pirmoji vieta

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro merginos sausio 29 dieną
iškovojo pergalę Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso finalinėse varžybose, vykusiose Jonavoje.

Varžybose jėgas išbandė merginų komandos iš Vilniaus, Tauragės, Panevėžio, Marijampolės, Kauno ir Radviliškio, užėmusios pirmąsias vietas regioninėse profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose.

Centro merginos, iškovojusios pirmąją vietą Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių stalo teniso varžybose, tapo finalinių varžybų nugalėtojomis.

Sportininkės apdovanotos taure, medaliais ir diplomais.

Mokytoja metodininkė Stefa Bartkuvienė

Skaityti daugiau

Sportas

Radviliškiečiai Europos klasikinės jėgos trikovės čempionate

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 29 – gruodžio 8 dienomis Kaune vyko Europos  klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi 27 valstybių atletai. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir penki Radviliškio sportininkai.

Čempionate šauniai pasirodė Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus. Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg spaudimo veiksme išspaudęs 125 kg, vaikinas iškovojo sidabro medalį. Bendroje įskaitoje jis užėmė septintą vietą, trikovėje surinkęs 435 kg.

Jaunimo tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis iškovojo aštuntą vietą, trikovėje surinkęs 402,5 kg.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg rungtyniavęs Gintaras Blėdis užėmė devintą vietą, trikovės suma 502,5 kg. Suaugusių moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg devintą vietą užėmė Kristina Kirilesku, pritūpusi su 100 kg, išspaudusi 60 kg, atkėlusi 130 kg ir sumoje surinkusi 290 kg. Laura Margevičiūtė trikovėje surinko 285 kg ir užėmė dešimtą vietą.

Visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus.

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi