Socialiniai tinklai

Sportas

Kovo 11 –ąją Šiaulių arenoje šventė krepšinio mylėtojai iš visos Lietuvos

Avatar

Paskelbta

data

Vieną svarbiausių Lietuvos Respublikos istorjos datų, kuomet prieš 27 –erius metus Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, praėjusį savaitgalį Šiaulių arenoje buvo atšvęsta sportiškai.

Į didžiausią Šiaurės Lietuvos areną nuo pat ankstyvo ryto skubėjo tradicinio, jau aštuntąjį kartą organizuoto „3×3“ krepšinio turnyro dalyviai ir jų palaikymo komandos. Šįsyk ypatingą šventinę dieną su krepšinio kamuoliu pasitiko daugiau nei 300 dalyvių, kurie sudarė 82 komandas iš įvairių Lietuvos kraštų.

Renginys prasidėjo šventine atidarymo ceremonija, kurioje Lietuvos Respublikos nacionalinį himną ir specialiai šiai progai skirtą dainą „Laisvė“ atliko Šiaulių universiteto muzikos katedros studentė Sigutė Vaičiulytė.

Turnyro organizatoriai džiaugėsi, jog renginys yra vertinimas visos Lietuvos mastu, o „3×3“ krepšinio turnyro komandų žemėlapis itin platus.

„Galime pasidžiaugti, kad apie tradicinį „3×3“ krepšinio turnyrą Šiaulių arenoje, kurį visuomet organizuojame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną skatindami visuomenę šią ypatingą šventę pažymėti sportiškai, žino jau visa Lietuva. Pirmiaisiais metais mūsų tikslas buvo, jog renginyje dalyvautų ne tik Šiaulių miesto, bet ir regiono komandos, tuo tarpu dabar jau kone pusę dalyvių atvyksta iš tolimų miestų – Klaipėdos, Vilniaus, net Marijampolės ir kitų miestų ir miestelių“, – prisimindamas užsiregistravusias komandas kalbėjo organizatorius.

„Taip pat reikia paminėti, kad yra būrys komandų, kurios „3×3“ krepšinio turnyre dalyvauja jau trečius ketvirtus metus iš eilės. Tai rodo, jog žmonės yra patenkinti renginio kokybe ir jau turi tradiciją jame dalyvauti“, – prigijusia tradicija džiaugėsi Šiaulių arenos sporto renginių projektų vadovas Mantas Radavičius.

Kaip ir kiekvienais metais prieš svarbiausias pusfinalių ir finalų kovas buvo organizuojami baudų, tritaškio bei tolimojo metimo konkursai. Baudų metimo konkurse triumfavo „Stinger“ komandos atstovas Airidas Daugša, kuris iš eilės pataikė 12 baudos metimų. Taiklią rankelę tritaškių konkurse šiais metais demonstravo net 40 dalyvių, o snaiperio vardą iškovojo užtikrintu metimu pasižymėjęs Lukas Grieža.

Tolimojo metimo konkursas iš aikštės vidurio sulaukė ypatingo visų arenoje susirinkusių žiūrovų dėmesio. Įprasta tendencija, jog jau pirmajame rate iš aikštės vidurio pataikęs dalyvis tampa nugalėtoju šiais metais nepasitvirtino. Šįsyk jau po pirmojo etapo tinklelį praskrodė net 4 dalyvių metimai. Kai jau atrodė, jog prireiks nemažai bandymų, kol vienam iš jų pavyks antrą kartą įvykdyti net profesionalams sunkiai įvykdomą užduotį išankstines prognozes suskubo paneigti Ugnius Mineikis. Pastarasis dar kartą pademonstravo, jog pirmasis taiklus metimas nebuvo tiesiog laimingas atsitiktinumas ir jau antruoju „žudikišku“ metimu nubraukė kitų dalyvių viltis. Laimėtojui atiteko ne tik atminimo trofėjus ir rėmėjų prizai, bet ir specialus „Bikko.lt“ įsteigtas prizas – naujutėlaitis dviratis.

Renginio organizatoriai tradiciškai rėmėjų įsteigtais prizais apdovanojo ir originaliausiu pavadinimu pasižymėjusią komandą. Nors dalyviai šiais metais išties pasižymėjo unikaliu išradingumu galvojant komandų pavadinimus, vis tik niekas nepranoko originaliausiojo – „Parduodu Opel Escona“.
Nugalėtojai ir prizininkai:

1 grupė (2007 m. ir jaun.)

 1. „Sostinė“
 2. „Nenugalimieji“
 3. „Vilkai“

2 grupė (2005 – 2006 m.)

 1. „Šarlotės ketvertas“
 2. „Tornado“
 3. „Krepšinio monstrai“

3 grupė (2003 – 2004 m.)

 1. Lebroniai“
 2. „Jumex-Klaipėda“
 3. „Telšių SRC Luokės langai“

4 grupė (2001 – 2002 m.)

 1. „Pakruojis“
 2. „Šiauliai“
 3. „Žemė oras“

5 grupė (1999 – 2000 m.)

 1. „18 pagreitėjimų“
 2. „Tie geresni“
 3. „Mum-2000“

6 grupė (1983 – 1998 m.)

 1. „Kačiukai“
 2. „VIP“
 3. „Saulės radio“

7 grupė (1982 ir vyresn.)

 1. „Solo Eurogym“
 2. „United“
 3. „Šiaulių plentas 1“

8 grupė (2004 m. ir jaun. mergaitės)

 1. „PKKSC“
 2. „Saulutės“
 3. „Kregždutės“

9 grupė (1999 m. ir vyr. merginos)

 1. „Kryžminiai tvirti“
 2. „Legendos“
 3. „Uogos“

10 grupė (šeimos)

 1. Naftrus“
 2. „Milkintai“
 3. „Liepai“

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sportas

Iš Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybų – su medaliais

Avatar

Paskelbta

dataGruodžio 1 d. Alytuje pirmą kartą vyko Pasaulio taurės rankų lenkimo varžybos. Jose dalyvavo ir Radviliškio r. rankų lenkikai, kurie atstovavo Lietuvos rinktinei. Pirmą kartą mūsų šalyje surengto pasaulio taurės („WAF world cup“) nugalėtojams Alytuje buvo išdalyta daugiau nei 30 taurių bei medalių komplektų.
Tarptautinės „World Armwrestling Federation“ (WAF) pasaulio taurės varžybos Alytaus miesto teatro salėje prasidėjo ryte. Kaip ir buvo tikėtasi, į varžybas užsiregistravo bemaž 80 sportininkų iš 5 šalių. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir garbės svečias iš Rumunijos – generalinis WAF ir „European Armwrestling Federation“ (EAF) sekretorius Mircea Simionescu.
Varžybose dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Rumunijos ir kitų šalių sportininkai. Savo svorio kategorijose dešine ir kaire ranka pirmi buvo Janurijus Musvicas ir Rita Juškevičienė. Antras vietas pelnė Styvas Musvicas, Deividas Urba, Evelina Jacynaitė, Monika Mandravickytė, Gintarė Urbonavičiūtė. Susumavus rezultatus varžybose pirmi buvo lietuviai, antri – latviai, treti – ukrainiečiai.
Emocijos ir per dieną pavargę rankos ėmė viršų. Neretai į vadinamąjį „kablį” susikibę varžovai net kilnojo sunkų stalą, rankos slydo iš sportininkų gniaužtų, todėl teisėjams vis dažniau teko naudoti riešus bei plaštakas fiksuojančią juostelę. Pabudo ir salė: „tempk jį“, „laikyk“, „neatidaryk rankos”, „nepasiduok” ir kiti raginimo šūksniai aidėjo Alytaus miesto teatre.   

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Sportas

Iš Tarptautinio turnyro – su medaliais

Avatar

Paskelbta

data

Lapkričio 3-4 dienomis Kėdainiuose vyko Tarptautinis vaikų ir meistrų dziudo turnyras Pasaulio čempiono A.Pocevičiaus taurei laimėti. Turnyrevaržėsi per 200 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos bei Lietuvos.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo ir radviliškietis Apolonas Vaiksalu. Sporto veteranui šypsojosi fortūna – jis pelnė net du medalius ir taurę.
A.Vaiksalu antrąją vietą iškovojo visose svorio kategorijose, o pirmą vietą iškovojo savo svorio kategorijoje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019