Iš Latvijos – su aukso medaliu

Avatar

Paskelbta

data

Latvijos sostinėje Rygoje vyko nacionalinių sporto šakų rungtynių festivalis. Rygos senamiestyje specialiai įrengtoje aikštėje vyko tarptautinis paplūdimio imtynių turnyras.
Radviliškio rajono imtynių veteranas A.Vaiksalu šiame sporto festivalyje iškovojo 1-ąją vietą ir buvo apdovanotas diplomu bei aukso medaliu.
Turnyre dalyvavo Estijos, Lietuvos, Latvijos, Rusijos ir Baltarusijos sportininkai – iš viso per 300.
Festivalio programoje buvo ir kitų įvairių sporto rungčių, tokių kaip smiginys, rankų lenkimas, paplūdimio tinklinis ir kt.
Pasak A.Vaiksalu, artimiausias čempionatas, kuriame jis dalyvaus, rudenį bus ir vėl Latvijoje. „Dažniausiai imtynių veteranų čempionatai organizuojami Latvijoje, tad dažniausiai ten ir važinėju“,- sakė sporto veteranas.

data

Lapkričio 29 – gruodžio 8 dienomis Kaune vyko Europos  klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi stipriausi 27 valstybių atletai. Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo ir penki Radviliškio sportininkai.

Čempionate šauniai pasirodė Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus. Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg spaudimo veiksme išspaudęs 125 kg, vaikinas iškovojo sidabro medalį. Bendroje įskaitoje jis užėmė septintą vietą, trikovėje surinkęs 435 kg.

Jaunimo tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg Laurynas Šaulis iškovojo aštuntą vietą, trikovėje surinkęs 402,5 kg.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 66 kg rungtyniavęs Gintaras Blėdis užėmė devintą vietą, trikovės suma 502,5 kg. Suaugusių moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg devintą vietą užėmė Kristina Kirilesku, pritūpusi su 100 kg, išspaudusi 60 kg, atkėlusi 130 kg ir sumoje surinkusi 290 kg. Laura Margevičiūtė trikovėje surinko 285 kg ir užėmė dešimtą vietą.

Visi sportininkai pagerino savo asmeninius pasiekimus.

data

Lapkričio 16-17 dienomis Rokiškyje vykusiose Lietuvos jėgos trikovės Taurės varžybose gerų rezultatų pasiekė Radviliškio stipruoliai.

Moterų tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg pirmą vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinė Laura Margevičiūtė, pagerinusi tris Lietuvos rekordus. Laura išspaudė  80 kg sveriančią štangą, pritūpė su 132.5 kg ir trikovėje surinko 330 kg.

Antrą vietą užėmė Kristina Kirilesku, trikovėje surinkusi 312.5 kg.

Svorio kategorijoje virš 72 kg trečią vietą užėmė Neda Pabilionytė, surinkusi 295 kg.

Vyrų tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinys Laurynas Šaulis, trikovėje surinkęs 457.5 kg.

Svorio kategorijoje iki 66 kg pašušvietis Gintaras Blėdis, pritūpęs su 230.5 kg,  pasiekė Lietuvos rekordą. Gintaro trikovės suma – 583 kg.

Toje pačioje svorio kategorijoje Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus, pagerinęs savo asmeninius rezultatus ir surinkęs 462.5 kg, užėmė antrą vietą.

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro moterų ir vyrų komandos užėmė antrąsias vietas.