Socialiniai tinklai

Aktualijos

Konservatoriaus bylos nagrinėjimas atnaujinamas

Avatar

Paskelbta

data

Kaip redakciją informavo Šiaulių apylinkės teismo atstovė spaudai Nijolė Damulė, Radviliškio rūmų teisėja Vilma Šiukštienė atnaujino Radviliškio miesto seniūno Ernesto Mončausko baudžiamosios bylos nagrinėjimą.

Valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras Žydrūnas Kungys buvo paprašęs trijų mėnesių pertraukos, kadangi reikėjo laiko susipažinti su neformalaus švietimo lėšų dokumentais. Artimiausias posėdis numatytas spalio 21 dieną 9 valandą 30 minučių.

 Tiesa, tai ne vienintelis valdininko galvos skausmas dėl teismų. Algirdas Fergelis, Radviliškio rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas, teigė, kad jei valdyba pritars, kreipsis su ieškiniu į teismą. A. Fergelio teigimu, E.Mončauskas negrąžina draugijai turtą – keliolika danielių, kurių vertė yra apie 3 tūkstančius eurų. Paties valdininko pakalbinti nepavyko, o nuvykus į E.Mončausko vadovaujamo medžiotojų klubo teritoriją – danielių užfiksuoti nepavyko.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019