Konkursas „Velykų margučiai“

Pavasaris – ne tik atgimusi gamta  ir pagerėjusi, žvali nuotaika, bet ir artėjanti gražiausia pavasario šventė – Šv. Velykos.

Bundantis pavasaris, sugrįžtantys paukščiai, daugiau šiltų saulės spindulių, daugiau šilumos, pavasario gėlių kvapas ir kartu margučių margumas.
Velykos, Velykos ateina pas mus.

Ta proga bendrijos „Rytas – Šalna“ vaikams organizavome piešinių konkursą tema „Velykinis margutis“.

Gražiausi margučiai ateina pas mus.

Bendrijos vaikai ant piešimo popieriaus lapo turėjo nupiešti velykinį margutį tokį, kokį jie jį įsivaizduoja. Įvairiomis spalvomis, vieni dideli, kiti mažesni margučiai ir jie visi  labai spalvingi, įdomūs ir gražūs. Vaikų fantazijai nėra ribų. Ji labai plati ir įvairi. Jie nupiešė margučius ryškiomis spalvomis. Vieni margi, kiti su kiškučiais, treti su gėlytėmis. Ir tas margutis jiems yra pats gražiausias. Labai gražiai ir spalvingai savo margutį nupiešė  Austėja, Aidas, Eimutis, Armandas, Smiltė, Ignas, Donata. Taip pat vaikai turėjo išspręsti dar po vieną smalsučio galvosūkį. Užduotis išsprendė visi. Jos buvo įvairios, skirtingos ir įdomios.

Bendrijos komisija pasitarusi nusprendė, kad visų vaikų piešiniai gražūs, įdomūs, spalvingi, skirtingi. Užduotys išspręstos, tad visi vaikai buvo apdovanoti „Velykiniais zuikiais“ ir sausainiais.

Su šv. Velykomis sveikiname visus bendrijos vaikus ir visus bendrijos gyventojus.

Linkime, tegul su šiuo pavasariu į Jūsų namus ateina laimė, šiluma, meilė, džiaugsmas, tikėjimas ir ramybė, kurios taip reikia.
Daug, daug sveikatos, kuri taip visiems reikalinga.

Bendrijos „Rytas – Šalna“ pirmininkė

Total
1
Dalinasi
Related Posts