Sidabrave – paskutinis projekto „Iš kartos į kartą“ renginys

Sidabravo miestelyje liepos 8 d. įvyko ketvirtasis projekto „Iš kartos į kartą“ renginys, skirtas V. Mačernio gimimo 100-mečiui. Šeduvos kultūros ir amatų centro darbuotojai ir meno mėgėjai, Šeduvos gimnazijos šokių studijos „Vaivorykštė“ solistė Juta Juškaitė (vad. Astijus Poška) bei Alksniupių vyresniųjų šokių kolektyvas (vad. Diana Maciuvienė) atliko publicistinę-poetinę kompoziciją „Baltoji vizija“.

Poeto kūrybinį kelią liudijančius daiktus – laiškus, nuotraukas, leidinius – surinko ir eksponavo Šeduvos bibliotekos darbuotojos. Kilnojamoji paroda pavadinta „Vizija – tai mano turtas, svajonė – tai mano dabartis, praeitis ir ateitis“.

Muzikos kūrėjas, atlikėjas, aktorius, bardas Gediminas Storpirštis stebino klausytojus gyvo garso koncertu, kuriame atliko ne tik savo kūrybos, bet ir pagal poeto Vytauto Mačernio tekstus sukurtas dainas.

Tai buvo paskutinysis projekto „Iš kartos į kartą” renginys. Projekto įgyvendinimo metu profesionalių atlikėjų koncertai suorganizuoti Alksniupiuose, Raudondvaryje, Šeduvoje bei Sidabrave. Žiūrovams, dalyvavusiems visuose keturiuose renginiuose, padovanoti kvietimai į liepos 29 d. vyksiančio tarptautinio profesionalių teatrų festivalio „MIZANscena” spektaklį „Lietuviškoji Nora“.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Radviliškio r. savivaldybė

Šeduvos kultūros ir amatų centro informacija ir nuotraukos

Total
1
Dalinasi
Related Posts