Konferencijose turėsime įrodyti kur pirkome kelnes?

Nida Vasiliauskaitė – žymi profesorė filosofė, jau paironizavo, kad liberalų užmačios pririšti žmones visiškam muštrui vykdomos be pasipriešinimo. Štai kasmetinėje prezidento Adamkaus mokslinėje Santara – Šviesa konferencijoje dalyviai suregistruoti kaip pirmokai rugsėjo 1 ir tik su galimybių pasu.

Šis pseudo dokumentas, ar kaip dar juridiškai jį anotuoti pažeidžia visas žmogaus teises ir orumą. Ribotos pasaulėvokos viceministrė Živilė Gudelevičienė siūlo jį pratęsti mėnesiui.

Koks pasityčiojimas vyksta? Garbaus amžiaus docentai, alumnai turi gaišti laiką ne turiniui, formai pateikti, o atsispausdinti kažkokias pornografijas, kurių autorė seksualioji Armonaitė.

Neabejoju, 2022-2023 sandūroje reiks turinį derinti su valdančiaisiais. Paleckis senasis prie Smetonos norėdamas pasisakyti per Kauno radiofoną turėjo gauti prezidento sutikimą. Jau Rasa Čepaitienė aiškiai pasakė, 1940 m. čia netoliese. O pasityčioti iš fašistinės chuntos visi bijo, sumalti į miltus bakalaures ministres ir pokyčiai po pokyčių influencerius.

Ruslanas Baranauskas – mokslo atstovas

Total
0
Dalinasi
Related Posts