Socialiniai tinklai

Aktualijos

Kokybiški baldai: kokie jie?

Avatar

Paskelbta

data

Kuomet reikalingi baldai – reikia įvertinti kuo daugiau detalių jų ieškant. Paprasčiausiai šiuo metu rinkoje esti toks platus pasirinkimas, kad be lyginimo tikrai niekaip nepavyks rasti to, ko Jums reikia. Kiekviena baldų prekybos vieta siūlo kokybiškus baldus, tačiau net ir suvokimas kas yra geri, kokybiški baldai gali labai skirtis priklausomai nuo vertintojo ir kriterijų. Kol vieni džiaugiasi, kad baldai yra ilgaamžiai, tuo tarpu kitiems svarbiausia, kad jie atrodytų taip, kaip labiausiai norisi, geriau pakeisti baldus po 10-20 metų naujais, nei turėti vieną ir tą pačią sofą visą gyvenimą. Bet kuriuo atveju – kokybiški baldai yra ir kiekvienas gali tokius rasti, tik reikia tinkamai ieškoti.

Kokybiškų baldų pasirinkimas prasideda įvertinus savo galimybes.

Labai gerai, kai žmogus nusistato pinigų sumą, kurią planuoja skirti baldui. Tokiu atveju pagal savo galimybes taip pat įvertina ir nuolaidas, akcijas, kurios dažniausiai pateikiamos internete. Nepamirškite, kad geras baldas gali kainuoti daugiau, kadangi bus gaminamas iš kokybiškesnės medžiagos. Tokiu atveju skirti didesnę investiciją tikrai verta.

Taip pat geras baldas turi atitikti žmogaus poreikius.

Dažniausiai siekiama funkcionalumo, norisi, kad vienas baldas turėtų bent jau kelias paskirtis. Šio tipo baldai šiuo metu yra labai populiarūs, tad internete tikrai rasite labai daug ir pačių įvairiausių.

Žinoma, taip pat geras baldas yra giriamas ir kitų žmonių perkamas bei labai mėgstamas.

Geriausia skaityti atsiliepimus apie konkrečius gamintojus, kadangi tai padeda susidaryti nuomonę – ko galima tikėtis. Patogu? Tikrai taip, o internete ir info labai daug.

Kiekvienas asmuo gali išskirti vis kitus kriterijus, kadangi kiekvienas asmuo savaip suvokia, kokie baldai yra geri. Ir tai yra puiku. Juk svarbiausia, kad baldų pasirinkimas esti labai platus, tad visi, kurie ieško kokybės, gali jaustis ramūs, kad tokią ir ras. Malonią profesionalią konsultaciją ir platų asortimentą rasite: https://www.deinavosbaldai.lt/

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Muzikuojantys berniukai”

Avatar

Paskelbta

data

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, įvyko šių metų kovo 26 d.

Konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų. Sudėtingomis karantino sąlygomis – tai didelis pasiekimas ir konkurso populiarumo bei reikalingumo patvirtinimas.

Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Svarbu paminėti, kad ne tik įrašų darymas, bet ir visas mokymo procesas jau beveik pusę metų tęsiasi tik per nuotolį. Šiandien dažnai vartojamas terminas „nuotolis“, įvairiose veiklose turi ir skirtingą prasmę, ir nevienodas tikslo siekimo galimybes. Praktiniame muzikos atlikimo mokyme – tai neįtikėtinas iššūkis. Ką reiškia nuotolinis darbas muzikos meno bei muzikos instrumento įvaldymo mokyme, kai svarbu ne tik žinių ir informacijos perteikimas (kuris, žinoma vyksta lėčiau ir sunkiau), bet ir daug kitų, specifinių profesinių dalykų: atidus klausymas, aiškus girdėjimas, kūno padėtis ir laisvumas grojimo metu, judesių tikslumas, muzikos pojūtis, emocija, energija ir kt. Visa tai perteikti (ir mokytojui, ir mokiniui), kai skiria ekranas, išties sudėtingas iššūkis, tad, visi jį priėmę ir sugebėję pasiekti gero rezultato, verti didžiulės pagarbos ir dėkingumo žodžių: konkurso dalyviams už jų savarankiškumą, užsispyrimą, darbštumą, norą muzikuoti; mokytojams už išradingumą, kūrybingumą, ištvermę, rūpestį, meilę vaikams ir muzikai.

 Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos: pianistų – pirmininkas Latvijos muzikos akademijos profesorius Normuds Viksne, nariai profesorius Rokas Zubovas ir Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė; stygininkų (smuikininkų ir violončelininkų) – pirmininkė Sandra Grinberga (Latvija), narės LMTA lektorė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Kristina Kupšienė ir Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Liuda Kuraitienė. Dalyvių pasirodymai (vaizdo įrašai) pagal surinktų balų skaičių buvo įvertinti laureatų (1, 2, 3 vietos) bei diplomantų vardais.

Radviliškio muzikos mokyklą jau nebe pirmą kartą šiais metais įvairaus lygio konkursuose atstovavo mokytojo Ryčio Borusevičiaus IV klasės mokinys Augustas Kazakėvič. Jei prieš du metus apskritai pirmą kartą dalyvaudamas tokio aukšto lygio kaip  „Muzikuojantys berniukai“ konkurse, Augustas laimėjo III vietos laureato vardą, tai šių metų konkurse jaunasis pianistas tapo  II vietos laureatu.

             Sveikiname nugalėtojus ir linkime naujų kūrybinių pasiekimų!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Policija prašo atpažinti moterį

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl sukčiavimo. Internetiniame tinklalapyje moteris, pasivadinusi „Gettry“, iš pardavėjos  apgaule išviliojo  striukę, kurios vertė – 170 eurų. Kovo 1 d. Šiauliuose, Aido g., prie prekybos centro „Akropolis“, užfiksuota moteris, įtariama, atsiimanti  išviliotąją striukę. Atpažinusius ją gyventojus  prašytume paskambunti tyrėjui Artūrui Augiu telefonais (8 700) 61490, (8 686) 44630 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.augys@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi