Kokias dovanas mėgsta verslininkai?

Kokios mintys aplanko pirmiausiai, kai išgirstate kalbant apie verslininkus? Tikriausiai jums atrodo, kad tai užtikrintas, savimi pasitikintis, turintis aiškius tikslus žmogus, kuris gyvenime tiek daug pasiekęs, kad turi viską. Tokie nusistovėję stereotipai sudaro didelių sunkumų sprendžiant daugumą klausimų.

Pavyzdžiui, ką padovanoti verslininkui, kad jis liktų patenkintas? Juk tam tikromis progomis tenka sveikinti savąjį verslą kuriančius žmones: draugus, vadovus ar partnerius. Be abejonės, visi supranta, kad tai paprastas žmogus, tačiau verslininko statutas tarsi įpareigoja: kaip nepadaryti klaidų ir pasveikinti tinkamai? 

Į ką pirmiausiai atkreipti dėmesį?

Kad ir kaip norėtųsi didelių finansinių galimybių, savaime suprantama, kad visi žmonės skirtingi. Tad renkant bet kokią dovaną, iš pradžių svarbu paklausti savęs, kokią pinigų sumą galima tam skirti. Nereikia persistengti ar blogai jaustis, jei piniginės turinys dovanų išlaidoms yra ribotas. Daug svarbiau yra gražūs norai ir nuoširdžiai parodytas dėmesys. 

Kas yra dovanos gavėjas?

Ne mažiau svarbu žinoti, kam dovana skirta – tai, ką dovanojate vyrui, ne visuomet tiks moteriai. Dovanos rinkimas taip pat priklauso nuo to, kokią vietą tas žmogus užima gyvenime. Artimiems verslininkams ar draugams tikriausiai norėsite įteikti vertingesnę dovaną. Kitas reikšmingi aspektai yra amžius, asmeninės savybės bei mėgstamos veiklos. Paprastai vyresnio amžiaus žmonės mėgsta neįpareigojančias, ramias dovanas. Jaunesnės kartos atstovai dažnu atveju apsidžiaugs gavę su įdomia veikla susijusias ar net ekstremalumo kupinas dovanas. Jei gerai pažįstate žmogų, orientuokitės į asmeniškas dovanas, pabrėžkite jo išskirtinumus. Tokie pasirinkimai ne tik sužavės, bus naudingi, bet ir parodys ypatingą dėmesį. 

Visuomet džiuginantys dovanų rinkiniai

Ne paslaptis, kad dažnai verslininkai yra tie žmonės, kuriuos sunku nustebinti, todėl parinkti teisingą dovaną yra tikras iššūkis. Gana praktiškas ir dažniausiai pasiteisinantis verslo dovanų pasirinkimas – valgomų skanėstų rinkiniai. Ar daug sutinkate žmonių, kurie nemėgsta kokybiško ir gardaus maisto? Gražiai supakuota valgoma dovana su svarbiais akcentais, skirtais būtent dovanos adresatui, gali tapti pačiu originaliausiu pasirinkimu. 

Kita vertinga dovana, tinkanti visiems – įspūdžiai. Verslo žmonės be jokios abejonės mėgsta pramogas! Bijant prašauti pro šalį, visada galima pasirinkti universalius sprendimus. Tarkime, nežinodami, kuo tiksliai galėtumėte nudžiuginti, dovanokite dovanų rinkinius ar čekius pramogoms. Tokiu būdu pats žmogus pasirinks, ko labiausiai norėtų. 

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts