Kokį patalynės audinį pasirinkti?

Renkantis patalynės užvalkalus dėmesys turėtų kryptį ne vien tik į estetines savybes, bet taip pat ir į audinio sudėtį. Skirtingiems audinių tipams yra būdingos tam tikros konkrečios savybės, todėl naudinga išsiaiškinti, koks pasirinkimas galėtų būti pačiu palankiausiu.

Satinas

Satinas tikrai patiks tiems žmonėms, kurie vertina prabangą ir švelnumą. Švelniai blizgus satino audinys maloniai vėsina, todėl tokie patalynės užvalkalai puikiai pasiteisina šiltuoju metų laiku. Satinas yra labai malonus odai, jos nedirgina ir nealergizuoja. Tokia patalynė puikiai tinka visiems žmonėms, kurie ypatingą dėmesį skiria kokybei, patvarumui ir estetikai. Satinas net ir po daugybės skalbimų išsaugo savo spalvą ir tekstūrą, tad tokia patalynė yra tikrai puiki investicija.

Flanelė

Flanelė – tai audinys, turintis mikroskopinius pūkelius, kurie užtikrina šilumą ir jaukumą. Audinys yra minkštas, šiltas ir labai švelnus, todėl jis puikiai pasiteisina šaltuoju metų laiku. Flanelė yra natūralaus pluošto audinys, kuris tiesiog tobulai sugeria ir išgarina drėgmę. Flanelės patalus gali drąsiai rinktis ir jautrios odos savininkai, nes šis audinys nedirgina odos. Šio audinio priežiūra tikrai nėra labai sudėtinga – tereikia laikytis gamintojo pateiktų rekomendacijų.

Drobinė patalynė

Drobinė patalynė – tai tiesiog nesenstanti klasika, kuri yra populiari ir šiomis dienomis. Drobinis audinys puikiai sugeria drėgmę ir sparčiai ją išgarina, todėl tokia patalynė gali būti naudojama visais metų laikais. Drobiniai užvalkalai nedirgina odos ir užtikrina švelnų bei malonų prisilietimą. Drobiniai patalai puikiai tinka ir namams, ir įvairioms apgyvendinimo įstaigoms, nes tinkamai prižiūrimi užvalkalai gali tarnauti metų metus ir atlaikyti daugybę skalbimų.Jei norite, kad patalynės užvalkalų įsigijimas būtų greitesnis ir sklandesnis, pirkite internetu iš Epik specializuotos parduotuvės, kurioje pirkėjus visuomet džiugina ne tik gausus produkcijos pasirinkimas, bet taip pat ir patrauklios prekių kainos.

Total
0
Dalinasi
Related Posts