Kartu žaidėme ir mokėmės kariškų pagrindų

Už aktyviai suorganizuotą savaitgalį Baisogalos gimnazijos jaunųjų šaulių komanda: Dorotė Damasickytė, Dovilė Petraitytė, Ema Daukšaitė, Liutauras Astrauskas, Gabija Petraitytė, Karina Pirinauskaitė sako didžiulį AČIŪ Radviliškio Airsoft  klubui JUODVARNIAMS ir vadui Arūnui.

 Šį kartą sudalyvavome jaunųjų Juodvarnių Krikštynose. Naujai priimti į klubą Juodvarniai patys savarankiškai suorganizavo žaidimą, kuris vyko pagal scenarijų. Mūsų šalis yra taiki, bet turime nedraugiškus kaimynus, kurie visais būdais bando pakenkti mūsų šalies infrastruktūrai, taip provokuodami imtis veiksmų. Piktadariškos veikos kaimynai užgrobė mūsų šalies pagrindinę elektrinę,  kuri randasi netoli kaimynų sienos, paėmė  įkaitu elektrinės vadovą ir užminavo teritoriją.

Tačiau mūsų šalies geros valios žmonės, savanoriai, šauliai, turi patirties ir žino kaip išgelbėti elektrines vadovą ir pamokyti blogiečius. Tad su bendraminčiais suvieniję jėgas, patyrę kariškų išbandymų mūšio lauke, įveikėme visus iššūkius.

Džiaugiamės, kad kartu bendradarbiaudami mokomės ir kaskart tobulėjame. Vėl išbandėme naujus potyrius kariškų pagrindų. Tėvynės labui!

Baisogalos gimnazijos mokytoja, šaulė Giedrė Nakutienė

Total
8
Dalinasi
Related Posts