Kareivio Šveiko premjere – atsistatydinkite arba pradėkite dirbti!

Na tokio idiotizmo, cinizmo, trijų pirštų kombinacijos demonstravimo tautai  Lietuva nematė nuo baudžiavos periodo ko gero.  Ir ši klika yra laiminga, nes visi teisėsaugos, jėgos, finansiniai svertai jų pusėje.

Baimė, atsakomybė – išnykęs reiškinys ir sąžinės faktorius.

Kas vyksta kitose šalyse, amžinai senmergėlei neverta sekti, analizuoti, rengti viešas diskusijas.

Užzombinti savo įsitikinimuose, išmokę standartinius šablonus, kaip statutiniai kareivėliai ir džiūgauja, nes iki 2024 metų nei pasitrauks patys, nei juos kas nuvers.

Bolševikus, kas nuvertė 1941 m. – nauja okupacija tik…

Kolektyvinių ieškinių nerašys nei mokslininkai, nei kiti visuomenės sluoksniai, nes  dreba be kompetencijos esančių murzių vyriausybės. Tačiau klausykime prof. Povilo  Gylio, docentės  Nidos  Vasiliauskaitės – be streikų ir ultimatumų kentėti nebeverta.

Premjerė laiko naciją būrais, liokajais be atminties.  Terminas rekomendacija – pasirinkimas, alternatyva, tačiau ji su pradantine šypsena sapalioja apie privertimus, būtinumus.

PSO  sureagavo, kad iki 2021 m. kovo 24 d.  kaukės lauke nėra prievolė, kodėl mūsų vaikai nelanko ugdymo įstaigų ilgiausiai pasaulyje – numota ranka ir pirstelta atvirai.

JAV,  Europos institucijos blokuoja trečio skiepo naudojimą – buhalteris Dulkys su  Sonderkommande įpareigojo procesą vykdyti visur, net bažnyčiose.

83 žmonės mirė nuo vakcinos – skelbia DELFI, jokio reagavimo – SOS  signalo nereikia atlikti.

 Visiems karantinas, protrūkiai gimnazijose – vaikai sėdės ten iki paskutinės plaučių intubacijos ko gero, nors plėšė ,,liemenėlę“ Armonaitė, kad jokiu būdu nežlugdysim ekonomikos, laisvių, teisių.

Nusidanginusi  Amerikon šita pokyčių sekspertė turi gėdos dovanoti iškilaus daktaro  Basanavičiaus paveikslą su žydra barzda ir kaifuoja, nes žino jog senmergytė jos neišbars, papeikimo nesulauks.

Perbalęs Gabriukas, architekto, mačiusio nacizmą proanūkis stebisi, kad jo pavaldiniai neina darban ir nesivakcinuoja.  Priversti tai daryti, išeina tik su studentais, senukais, net  Seimo posėdžiuose nosį krapšto, antivakseriai pasirodo.

Kokios kaukės uždarose patalpose, karantinas – jeigu jo paskirtis yra 14 dienų izoliuoti sergančius nuo sveikų ir karantino metu judėjimas draudžiamas.  Šimonyte, aūūū, ar  Morgana užfundijo suktinės?

Norvegijoje du metai jokių kaukių, danai atsisakė ribojimų, pas mus muštras, įbauginimai, režimas.

Algirdas  Butkevičius teiraujasi Dulkio, kodėl nesuteikiama pirmos būtinybės pagalba senjorams, daug mirštama nuo kraujagyslių ir širdies ligų, svaičioja apie nelegalų juridine prasme GP.

Dieve, leisk mums neišprotėti iki galo, tačiau mieli kolegos ir visi dar norintys gyventi, bet neegzistuoti, burkimės, negali mus šokdinti trubadūrai be atsakomybės ir kvalifikacijos…

Ruslanas  Baranauskas – mokslo atstovas

Total
0
Dalinasi
Related Posts