Karčemose įvyko Atvirasis rankų lenkimo turnyras

Liepos 13 d. nuo pat ryto Radviliškio rajono Karčemų miestelyje į atvirąjį rankų lenkimo turnyrą rinkosi sportininkai iš visos Lietuvos. Tvirtų rankų savininkai iš Klaipėdos, Mažeikių, Laukuvos, Kauno, Kuršėnų, Panevėžio, Skuodo ir Radviliškio susirungė, kuris stipresnis ir kuris vertas Radviliškio rajono mero taurės.
Varžybų dalyvius pasveikino Karčemų saviveiklininkai, vadovaujami Kęstučio Jakšto.
Apie penkiasdešimt dalyvių buvo suskirstyti į grupes: moterys sudarė keturias, vyrai – penkias grupes.
Užvirė įnirtinga kova prie rankų lenkimo stalų. Radviliškiečiai pasirodė puikiai. Iškovotos šešios pirmos, keturios antros ir dešimt trečių vietų. Puikiai meistrų grupėje pasirodė Janurijus Musvicas, Vitalijus Survila, Vytautas Alekna. Merginų grupėje neprilygstamos buvo Kristina Semeniukaitė, Modesta Latiševičienė, Armanda Aleknaitė, Gintarė Urbonavičiūtė, Monika Mandravickytė, Ingrida Blinstrubienė, Irena Vilniuvienė. Vaikinų grupėje sužibėjo Styvas Musvicas, Povilas Barkauskas, Eimantas Legeckas, Martynas Šemežys.
Absoliučioje svorio kategorijoje vyrų grupėje nugalėtoju tapo klaipėdietis Deivydas Rimkus, antras liko Povilas Barkauskas (Radviliškis), trečias – Lukas Petkus (Kuršėnai).
Moterų grupėje absoliučia nugalėtoja tapo radviliškietė Ingrida Blinstrubienė, antrą ir trečią vietą laimėjo kuršėniškės Angelė Lideikienė ir Janina Petkienė.
Varžyboms teisėjavo Arnoldas Milis, Renatas Zdanavičius (Radviliškis), sekretoriato atstovė – Danguolė Milienė iš Mažeikių.
Šventėje taip pat dalyvavo Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys bei RK bendruomenės pirmininkas Gediminas Lipnevičius su sūnumi Vytautu, atvykęs palaikyti radviliškiečių sportininkų. „Dėkoju organizatoriams už puikiai organizuotą turnyrą, o sportininkams, atstovavusiems Radviliškio rajonui, – už pasiektus gan aukštus rezultatus. Tikiuosi, kad šis gražus turnyras kitais metais pritrauks dar daugiau sportininkų bei žiūrovų“,- sakė G. Lipnevičius.
Radviliškio rankų lenkimo treneris Vitalijus Survila visiems padėkojo už dalyvavimą varžybose ir pakvietė kitais metais dalyvauti jau tradiciniame Atvirajame rankų lenkimo turnyre.

Vitalijus Survila,
Radviliškio rankų lenkimo treneris

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts