Kaip turi elgtis į namus grįžę tolimųjų reisų vairuotojai

Kadangi į Radviliškio rajoną grįžta nemažai tolimųjų reisų vairuotojų, pateikiame rekomendacijas, kaip jiems elgtis esant ekstremaliai situacijai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos–valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020-03-19 įsakymu Nr. V-452 „Dėl nurodymų vairuotojams, ekipažų ir įgulų nariams, kurie dirba tarptautinius komercinius krovinių vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius krovinių vežimus visų rūšių transporto priemonėmis“, Lietuvos Respublikoje įdarbintiems vairuotojams, ekipažų ir įgulų nariams, kurie dirba tarptautinius komercinius krovinių vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius krovinių vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, grįžus ar atvykus iš užsienio valstybių, yra rekomenduojama izoliuotis 14 dienų laikotarpiui arba iki kito numatyto išvykimo, jei numatyta išvykimo diena yra ankstesnė nei baigiasi 14 dienų laikotarpis. Transporto priemonių valdytojai šiuo teisės aktu yra įpareigoti:
1.Užtikrinti izoliavimosi patalpas, jei vairuotojai ekipažų ir įgulų nariai neturi galimybių patys jomis pasirūpinti;
2.Užtikrinti tinkamą transporto priemonių valymą ir dezinfekciją vadovaujantis parengtomis rekomendacijomis „Dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 situacijai“; 3. Aprūpinti transporto priemonių vairuotojus rankų higienos ir dezinfekavimo priemonėmis.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
47
Dalinasi
Related Posts