Kaip naudingai praleisti laiką su šeima?

Laikas su šeima visuomet yra geras, nes su šeimos nariais galime jaustis savimi, atsipalaiduoti ir užmiršti pasaulio sunkumus. Psichologai įrodė, kad laikas su artimaisiais gali atnešti didelę laimę ir pasitenkinimą, todėl pateikiame kelias šeimos laisvalaikio ir pramogų idėjas, kad savaitgalis su šeima būtų dar gražesnis.

Nepamirškite sugalvoti veiklos, kurią veiksite su šeima susitikę visi kartu

Vakaro praleidimas su artimaisiais – gera proga prisiminti gal jau seniai pamirštą stalo žaidimą. Todėl dulkėtą žaislų dėžutę rekomenduojame ištraukti iš lentynos ir patogiai praleisti naktį namuose. Šeimos vakarams puikiai tiks strateginiai ir susimąstyti skatinantys žaidimai, bei linksmi ir paprasti kortų žaidimai. Pasirinkite visame pasaulyje žinomą žaidimą Monopolis, kortų žaidimą Uno arba Alias. Norite, kad jūsų šeima labiau įsitrauktų į šeimos vakarus? Būkite kūrybingi ir kurkite savo žaidimą be jokių papildomų lėšų. Visiems gerai žinomą žaidimą „Who Am I“ nesunku pasigaminti namuose: tereikia įvairiaspalvių lipnių lapelių. Sugalvokite asmenybes, charakterius ar kitokią įvairovę, atsižvelgdami į savo fantaziją ir kuriamas taisykles, uždėkite lapelius vienas kitam ant kaktos ir pasiruoškite juoktis. Tokia naktis gali tapti jūsų šeimos tradicija. Jei jūs ir jūsų šeima mėgsta ramesnes pramogas, siūlome namie surengti kino filmų peržiūrą. Norėdami susikurti jaukesnę atmosferą, šiek tiek pakeiskite įprastą kambario aplinką. Pridėliokite minkštų pagalvėlių ar užklotų, užsidekite kvapnių žvakių ir drauge su šeima susiburkite tiesiog ant grindų. Taip pat norėdami pasijusti lyg tikrame kino teatre pasispraginkite kelių rūšių kukurūzų ir pasiruoškite gaiviųjų gėrimų.

Jei pavargote nuo įprastų stalo žaidimų ir norite išmanesnių žaidimų, rinkitės virtualias technologijas,kuriose galite rasti daug naujovių

 Kompiuterinių žaidimų pultų pagalba organizuokite šeimyninius šokius arba organizuokite azartinių automobilių varžybas ir sporto varžybas. Su tokiu žaidimu išrinksite geriausią vakaro šokėją ir greičiausią vairuotoją, o nugalėtoją apdovanosite specialiais prizais. Jei norite patirti naują patirtį,rinkitės vis daugiau virtualios realybės žaidimų. Pavyzdžiui, technologijų gamintojas „Samsung“ pateikia virtualios realybės „Gear VR“ akinius ir išmaniuosius telefonus, paversdamas juos įvykių ir žaidimų personažų sūkuriu. Virtualios realybės akinių pagalba galėsite žaisti žaidimus saviugdai, keliauti į nežinomas vietas, aplankyti Marsą ar atsidurti Vincento Van Gogo paveiksluose.Tiems, kad trokšta ištrūkti iš patalpų ir nori pasimėgauti saule ir grynu oru, siūlome išvyką su šeima į gamtą. Pavyzdžiui, surenkite smagų pikniką netoli namų esančiame parke ar miške. Į pikniko krepšį įsidėkite priemones laužui susikurti, kelis pledus, vienkartinius indus ir produktus, skirtus gardiems pietums pasigaminti. Daugiau skaitinių susijusių su šeima rasite manovisuomene.lt ir manomedicina.lt.

Total
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts