Kaip meras šeduviams “makaronus kabina”

Pažadėjau – patiešijau, netesėjau – negriešijau. Tokiu principu rajono meras Antanas Čepononis garbiems šeduviams toliau “kabina makaronus” apie tai, kaip senajame vaistinės pastate įrengs muziejų.

Štai ir praėjusių Joninių šventės metu meras, liežuvį pasmailinęs, suokė šeduviams: girdi, suremontuosime pastatą, įrengsime muziejų. Ir taip – gal jau antrus metus žada it medumi tepa. Tik mero kadencija baigiasi, muziejaus kaip nėr, taip nėr, o istorinis pastatas akyse griūva.

Tad paklausėme mero, kada gi žadėtasis muziejus bus įsteigtas?

„Mero kadencija ir muziejaus steigimas neturi nieko bendra. Sprendimas dėl muziejaus pastato remonto bus teikiamas tuomet, kai bus aiškus finansavimas”, – mero atsakymą perdavė atstovė spaudai Eligija Zoltnerienė.

Še tau, boba, ir devintinės! Tai ką meras, ilgiau nei Putinas Rusijoje, rajonui vadovaujantis, savivaldybėje veikia, jei pats nežino, ką šneka? Ir kas kitas, jei ne mero vadovaujama Taryba tą „finansavimą” turi numatyti?

Žodžiu, kaip toje pasakoje – ir aš ten buvau, makaronai ant ausų kabėjo, burnoj neturėjau. O meras naujus makaronus maišo ir vargo nemato. Tiktai makaronais, žinia, pastato nesuremontuosi.

O gal tiesa yra tai, kad meras jau naujo darbo ieško, tad nusišvilpt į senus pažadus?

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts