Ką gali pilietis?

Į šį klausimą atsakymo ieškojo Šeduvos gimnazijos 5b klasės mokinių komanda ir klasės auklėtoja Aušra Mickutė. Gruodžio 14 dieną jie dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kurį laimėjo dalyvaudami Valstybės pažinimo centro organizuotame konkurse ,,Pažinimo ruduo“. Konkursas „Pažinimo ruduo“   kvietė Lietuvos moksleivius pažinti Lietuvos valstybę neiškeliant kojos iš mokyklos! Edukatorės atvyko iš Vilniaus ir užsiėmimą vedė Šeduvos gimnazijoje.

Remdamiesi savo patirtimi ir pateikta  medžiaga, mokiniai ieškojo atsakymų į aktualius klausimus: kaip skirtingose pasaulio valstybėse tampama piliečiu, ką reiškia būti pilietišku, kokios mūsų įstatymiškai apibrėžtos teisės ir pareigos, kaip kiekvienas mūsų gali aktyviai įsitraukti į valstybės kūrimą. Dirbdami grupėse ir bendradarbiaudami, edukacinio užsiėmimo metu mokiniai kėlė klausimus, diskutavo, ugdė kritinį mąstymą bei siekė rasti sprendimus šiandien kylantiems iššūkiams.

Fizinė edukacija buvo  papildyta interaktyviaisiais „Imo“ kubais, nes kinestetinio mokymosi per judesį pagalba, moksleiviams buvo sukurta galimybė žaidybine forma įsisavinti net ir pačią sudėtingiausią informaciją!

                                                                 Aušra Mickutė, Šeduvos gimnazijos specialioji pedagogė

Total
3
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts