Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!”


Džiugesio ir geros nuotaikos šventė lapkričio 18-ąją sukvietė pociūnėliečius ir jų kaimynus į miestelio kultūros namus. Kelias valandas kultūros namuose skambėjo muzika, aidėjo šmaikštūs žodžiai, skardėjo juokas ir netilo aplodismentai –nuotaikingai buvo švenčiamas pociūnėliečių humoro grupės ,,3 M” (,,Trys mylimos”) vienerių metų gimtadienis. 

Gimtadienio šventėje netrūko nuoširdžių sveikinimų! Sveikinimai skirti humoro grupės ,,3 M” vadovei Aušrelei Sereikienei ir artistams Danguolei Kavaliauskienei, Jurgitai Grigorenkienei, Danutei Džiaugienei, Stanislovui Baužai, Robertui Krakauskui. Juos sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė bei pavaduotoja Romualda Rimkuvienė, Pociūnėlių kultūros namų teatro trupė, artimieji, bičiuliai ir draugai.

Grupė ,,3 M” sulaukė ir ypač išradingų sveikinimų! Šitokie sveikinimai – tai humoro grupių, atvykusių iš Vidurio Lietuvos bei Dzūkijos, meninės programos. Šventėje daugybę nepamirštamų nuotaikingų akimirkų dovanojo ,,Spanguolė” iš Marcinkonių (Varėnos r., vadovės – Rimutė Avižinienė, Natalija Čeplikienė), ,,Sprandžina” iš Šeduvos (Radviliškio r., vadovė – Izolina Stanulienė), ,,Bobų radijas” iš Surviliškio (Kėdainių r., vadovė – Erlenda Turskienė). Grupę ,,3 M” gimtadienio proga lyriškomis dainomis sveikino muzikantai Daiva ir Vytas iš Kalnaberžės (Kėdainių r.).

Pociūnėliečių grupės ,,3 M” vadovė Aušrelė Sereikienė džiaugėsi turinti tokius puikius, kūrybingus ir darbščius artistus, negailinčius nei laiko, nei jėgų programų rengimui, pasirodymams. Yra kuo džiaugtis: per metus grupė surengė 18 koncertų šešiuose rajonuose! Vadovė sakė, kad grupė savo pasirodymais stengiasi praskaidrinti nuotaiką kitiems, kad, koncertuojant grupei svetur, ji visada pabrėždavo, jog atstovauja Radviliškio rajonui. Aušrelė Sereikienė atminimo dovanėlėmis pradžiugino grupės artistus bei visus tuos, kurie padėjo organizuoti šventę. Pagrindiniai šventės rėmėjai: Aurelijus Sadzevičius, Petras Vagnorius, Mindaugas Garuckas, Jurgita Vaitkevičienė, Skėmių seniūnija (seniūnė – Ingrida Gladkienė), Pociūnėlių miestelio bendruomenė (pirmininkė – Danguolė Garuckienė). Grupės artistai taip pat nepamiršo pasveikinti savo išradingos ir kūrybingos vadovės. Šventėje buvo ir daugiau malonių momentų: ryškiai šviečianti jubiliejinė žvakutė, didelis ir skanus gimtadienio tortas! Šventinę nuotaiką kūrė papuošta scena (puošė Aušrelė Sereikienė).

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!” sulaukė didelio būrio žiūrovų. Į šventę atėjo tie, kas gėlėmis, dovanomis ar tiesiog buvimu šventinį vakarą kartu norėjo pasveikinti pociūnėliečių humoro grupę ,,3 M” ir padėkoti už skleidžiamą gerą nuotaiką, už paslėptą kritikos mintį, už neįkyrų prašymą pasistengti gyventi atsakingiau ir gražiau.

Roma Buivydienė,Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Total
0
Dalinasi
Related Posts