Socialiniai tinklai

Aktualijos

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!”

Avatar

Paskelbta

data


Džiugesio ir geros nuotaikos šventė lapkričio 18-ąją sukvietė pociūnėliečius ir jų kaimynus į miestelio kultūros namus. Kelias valandas kultūros namuose skambėjo muzika, aidėjo šmaikštūs žodžiai, skardėjo juokas ir netilo aplodismentai –nuotaikingai buvo švenčiamas pociūnėliečių humoro grupės ,,3 M” (,,Trys mylimos”) vienerių metų gimtadienis. 

Gimtadienio šventėje netrūko nuoširdžių sveikinimų! Sveikinimai skirti humoro grupės ,,3 M” vadovei Aušrelei Sereikienei ir artistams Danguolei Kavaliauskienei, Jurgitai Grigorenkienei, Danutei Džiaugienei, Stanislovui Baužai, Robertui Krakauskui. Juos sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė bei pavaduotoja Romualda Rimkuvienė, Pociūnėlių kultūros namų teatro trupė, artimieji, bičiuliai ir draugai.

Grupė ,,3 M” sulaukė ir ypač išradingų sveikinimų! Šitokie sveikinimai – tai humoro grupių, atvykusių iš Vidurio Lietuvos bei Dzūkijos, meninės programos. Šventėje daugybę nepamirštamų nuotaikingų akimirkų dovanojo ,,Spanguolė” iš Marcinkonių (Varėnos r., vadovės – Rimutė Avižinienė, Natalija Čeplikienė), ,,Sprandžina” iš Šeduvos (Radviliškio r., vadovė – Izolina Stanulienė), ,,Bobų radijas” iš Surviliškio (Kėdainių r., vadovė – Erlenda Turskienė). Grupę ,,3 M” gimtadienio proga lyriškomis dainomis sveikino muzikantai Daiva ir Vytas iš Kalnaberžės (Kėdainių r.).

Pociūnėliečių grupės ,,3 M” vadovė Aušrelė Sereikienė džiaugėsi turinti tokius puikius, kūrybingus ir darbščius artistus, negailinčius nei laiko, nei jėgų programų rengimui, pasirodymams. Yra kuo džiaugtis: per metus grupė surengė 18 koncertų šešiuose rajonuose! Vadovė sakė, kad grupė savo pasirodymais stengiasi praskaidrinti nuotaiką kitiems, kad, koncertuojant grupei svetur, ji visada pabrėždavo, jog atstovauja Radviliškio rajonui. Aušrelė Sereikienė atminimo dovanėlėmis pradžiugino grupės artistus bei visus tuos, kurie padėjo organizuoti šventę. Pagrindiniai šventės rėmėjai: Aurelijus Sadzevičius, Petras Vagnorius, Mindaugas Garuckas, Jurgita Vaitkevičienė, Skėmių seniūnija (seniūnė – Ingrida Gladkienė), Pociūnėlių miestelio bendruomenė (pirmininkė – Danguolė Garuckienė). Grupės artistai taip pat nepamiršo pasveikinti savo išradingos ir kūrybingos vadovės. Šventėje buvo ir daugiau malonių momentų: ryškiai šviečianti jubiliejinė žvakutė, didelis ir skanus gimtadienio tortas! Šventinę nuotaiką kūrė papuošta scena (puošė Aušrelė Sereikienė).

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!” sulaukė didelio būrio žiūrovų. Į šventę atėjo tie, kas gėlėmis, dovanomis ar tiesiog buvimu šventinį vakarą kartu norėjo pasveikinti pociūnėliečių humoro grupę ,,3 M” ir padėkoti už skleidžiamą gerą nuotaiką, už paslėptą kritikos mintį, už neįkyrų prašymą pasistengti gyventi atsakingiau ir gražiau.

Roma Buivydienė,Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    Virginija

    2018 lapkričio 20 at 11:34

    Smagu, kad scenos papuošimas panašus į mano puoštą ,,Bobų vasaros” Butėnuose. Vadinasi, tokia puošyba patiko. Ačiū.

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Knygos “Prakalbinto stalo istorija” pristatymas

Avatar

Paskelbta

data

Spalio mėn. 25 d. 17.00 val. Radviliškio kultūros centre vyks kriminalinės policijos profesinė šventė, kurios metu bus pristatyta knyga “Prakalbinto stalo istorija” apie Radviliškio rajono policijos kriminalistą – ekspertą Kazimierą Liepą, kuriam šiais metais būtų suėję 60 m. Knygoje taip pat daug informacijos apie kriminalisto – eksperto profesiją,  prisiminimų iš Radviliškio policijos gyvenimo ir intriguojančių rezonansinių nusikaltimų tyrimo aplinkybių.
Knygos autoriai: buvęs kriminalinės policijos darbuotojas Gintautas
Šarauskas ir buvęs žurnalistas Sidas Aksomaitis.

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Milijonas kiemams, bet jie skęsta balose

Avatar

Paskelbta

data

Neapsikentę nešamo purvo į namus ir balų kiemuose, Naujosios gatvės gyventojai pradėjo Radviliškio miesto valdžią kritikuoti socialiniuose tinkluose.

Radviliškiečiai, ypač naujai renovuotų daugiabučių gyventojai iš Naujosios gatvės, turi teisę pikti – rajono valdžia liepos mėnesį pasirašė vieno milijono eurų vertės sutartį bendro naudojimo kiemų, aikštelių, dviračių takų, privažiavimų ir kitų inžinerinių statinių paprasto remonto darbams atlikti. Deja, kol kas nė vienas kiemas nėra sutvarkytas. O ir iš milijono eurų kol kas panaudoti tik porą tūkstančių eurų, bet ne pagal paskirtį – sumalta betoninė gatvių ir šaligatvių produkcija ir paskleista ant Tyrulių vietinės reikšmės kelio.
2019 metais liepos 11 dieną Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė pasirašė trejų metų sutartį su valstybės įmonės AB „Kelių priežiūra“ generaliniu direktoriumi Rolandu Rutėnu. Sutarties vertė beveik milijonas eurų – 998 tūkst. 801,34. Nors tai atviras konkursas, tačiau CVP IS nėra duomenų, kiek dar įmonių dalyvavo šiame konkurse. Bet kokiu atveju, labai panašu, kad rajono valdžia tik demonstratyviai rodo rūpinimąsi gyventojais, tačiau realių darbų neatlieka. Beje, pakalbintas Radviliškio miesto seniūnas Ernestas Mončauskas buvo gerokai nustebęs išgirdęs sutarties sumą. Tiesa, prižadėjo pasidomėti. Kaip ir sakė pasidomėsiąs Naujosios gatvės daugiabučių kiemais.
Galime priminti, kad šie kiemai yra pateikiami kaip pavyzdiniai. Visus gyventojus politikai ir valdininkai ragina savo lėšomis prisidėti prie savivaldybės, bet ar tikrai kiekvienas norėtų gauti tokios kokybės kiemą? Jau kelinti metai iš eilės kiemuose po lietaus balos užsistovi, į namų laiptinės nešamas purvas ir kiti nemalonūs „siurprizai“, o iš  valdžios – tik šnekos.
P.S.
Tarybos narys Gediminas Lipnevičius kreipiasi į radviliškiečius socialinėje paskyroje „Facebook“ ,  kad daugiabučių namų gyventojai praneštų apie netvarkingus kiemus. Tarybos narys, surinkęs iš gyventojų informaciją, kreipsis į savivaldybės administraciją, kad ši neatidėliotinai problemas spręstų. Į Tarybos narį galima kreiptis ir el. paštu: gediminas.lipnevicius@radviliskis.lt

Marius Aleksiūnas

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019