Socialiniai tinklai

Aktualijos

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!”

Avatar

Paskelbta

data


Džiugesio ir geros nuotaikos šventė lapkričio 18-ąją sukvietė pociūnėliečius ir jų kaimynus į miestelio kultūros namus. Kelias valandas kultūros namuose skambėjo muzika, aidėjo šmaikštūs žodžiai, skardėjo juokas ir netilo aplodismentai –nuotaikingai buvo švenčiamas pociūnėliečių humoro grupės ,,3 M” (,,Trys mylimos”) vienerių metų gimtadienis. 

Gimtadienio šventėje netrūko nuoširdžių sveikinimų! Sveikinimai skirti humoro grupės ,,3 M” vadovei Aušrelei Sereikienei ir artistams Danguolei Kavaliauskienei, Jurgitai Grigorenkienei, Danutei Džiaugienei, Stanislovui Baužai, Robertui Krakauskui. Juos sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė bei pavaduotoja Romualda Rimkuvienė, Pociūnėlių kultūros namų teatro trupė, artimieji, bičiuliai ir draugai.

Grupė ,,3 M” sulaukė ir ypač išradingų sveikinimų! Šitokie sveikinimai – tai humoro grupių, atvykusių iš Vidurio Lietuvos bei Dzūkijos, meninės programos. Šventėje daugybę nepamirštamų nuotaikingų akimirkų dovanojo ,,Spanguolė” iš Marcinkonių (Varėnos r., vadovės – Rimutė Avižinienė, Natalija Čeplikienė), ,,Sprandžina” iš Šeduvos (Radviliškio r., vadovė – Izolina Stanulienė), ,,Bobų radijas” iš Surviliškio (Kėdainių r., vadovė – Erlenda Turskienė). Grupę ,,3 M” gimtadienio proga lyriškomis dainomis sveikino muzikantai Daiva ir Vytas iš Kalnaberžės (Kėdainių r.).

Pociūnėliečių grupės ,,3 M” vadovė Aušrelė Sereikienė džiaugėsi turinti tokius puikius, kūrybingus ir darbščius artistus, negailinčius nei laiko, nei jėgų programų rengimui, pasirodymams. Yra kuo džiaugtis: per metus grupė surengė 18 koncertų šešiuose rajonuose! Vadovė sakė, kad grupė savo pasirodymais stengiasi praskaidrinti nuotaiką kitiems, kad, koncertuojant grupei svetur, ji visada pabrėždavo, jog atstovauja Radviliškio rajonui. Aušrelė Sereikienė atminimo dovanėlėmis pradžiugino grupės artistus bei visus tuos, kurie padėjo organizuoti šventę. Pagrindiniai šventės rėmėjai: Aurelijus Sadzevičius, Petras Vagnorius, Mindaugas Garuckas, Jurgita Vaitkevičienė, Skėmių seniūnija (seniūnė – Ingrida Gladkienė), Pociūnėlių miestelio bendruomenė (pirmininkė – Danguolė Garuckienė). Grupės artistai taip pat nepamiršo pasveikinti savo išradingos ir kūrybingos vadovės. Šventėje buvo ir daugiau malonių momentų: ryškiai šviečianti jubiliejinė žvakutė, didelis ir skanus gimtadienio tortas! Šventinę nuotaiką kūrė papuošta scena (puošė Aušrelė Sereikienė).

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!” sulaukė didelio būrio žiūrovų. Į šventę atėjo tie, kas gėlėmis, dovanomis ar tiesiog buvimu šventinį vakarą kartu norėjo pasveikinti pociūnėliečių humoro grupę ,,3 M” ir padėkoti už skleidžiamą gerą nuotaiką, už paslėptą kritikos mintį, už neįkyrų prašymą pasistengti gyventi atsakingiau ir gražiau.

Roma Buivydienė,Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    Virginija

    2018 lapkričio 20 at 11:34

    Smagu, kad scenos papuošimas panašus į mano puoštą ,,Bobų vasaros” Butėnuose. Vadinasi, tokia puošyba patiko. Ačiū.

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Kaip policija sužino, kada pradeda dygti grybai?

Avatar

Paskelbta

data

Labai paprastai – iš pranešimų  apie pasiklydusius grybautojus. Šiandien jau galime konstatuoti, kad grybų sezonas prasidėjo, mat liepos 17-osios vakare Šiaulių apskrities policija sulaukė pirmojo šią vasarą pranešimo apie pasiklydusius  grybautojus. Visą naktį trukusi dviejų garbaus amžiaus senjorų paieška baigėsi sėkmingai – išgelbėti ir grybautojai, ir pora kibirų jų surinktų grybų.

73 ir 79 metų šiauliečiai grybauti automobiliu „Audi 80“ išvažiavo liepos 17-ąją, apie pietus. O apie 21 val. Šiaulių apskrities policijos budėtojai sulaukė vieno jų sūnaus telefono skambučio, kad grybaudamas pasiklydo jo tėvas.  Kai policijos pareigūnai mobiliuoju telefonu susisiekė su pranešėjo tėvu ir kartu buvuviu jo draugu, vyrai nurodyti tikslios savo buvimo vietos  negalėjo. Sakė, kad važiavo link Kuršėnų ir gali būti, kad jie esą Šiaulių rajone esančio Raudėnų kaimo miške.

Tačiau pasiklydėlių  telefonų paskutinioji aktyvizacijos vieta bylojo, kad senoliai turėtų būti Telšių rajone, prie Tryškių esančiuose miškuose. Tad ieškoti  jų išvažiavo jungtinės pajėgos – Šiaulių ir Telšių AVPK pareigūnai. Tryškių seniūnijoje, Leilėnų kaime, jie rado pasiklydėlių paliktą automobilį. Važinėdami ir vaikščiodami  miško keliukais bei takeliais, pareigūnai signalizavo garso ir šviesos signalais. Telefonu senjorai sakė, kad garso signalus  girdi, tačiau miške sunku orientuotis, kurioje pusėje jie girdėti, todėl senoliai bevelijo likti vietoje ir nebeklaidžioti, nes buvo jau labai pavargę. Apie 3 val. nakties į pagalbą  pareigūnams buvo išsiųstas kinologas su dvejų metų belgų aviganiu Kingu.  Tačiau ir jis pareigūnų pas dingusiuosius nenuvedė. Kaip vėliau paaiškėjo, iki tikslo buvo likę apie pora kilometrų, kai pareigūnai sulaukė telefoninio skambučio, jog pasiklydėliai rasti. Šią žinią apie 8 val. ryto pranešė Valstybinės miškų urėdijos Kuršėnų regioninio padalinio vyr. specialistas Simonas Vaitekūnas. Jis atsiliepė į vieno iš pasiklydusių senjorų  sūnaus  prašymą ir kartu su   Tryškių girininku Arvydu Simonaičiu nuvažiavo į mišką. Kadangi pastarasis savo prižiūrimą teritoriją žino kaip savo penkis pirštus, tad pagal pasiklydėlių matomus ir nupasakojamus vaizdus, ypač  detalę, kad jie yra šalia sulūžusio medžiotojų bokštelio,  jam nesunku buvo atsekti senolių  buvimo vietą. Po tamsios ir šaltos miške praleistos nakties senjorams medikų pagalbos neprireikė ir jie su grybų laimikiu po didžiulio pačių ir jų artimųjų patirto streso sėkmingai   parkeliavo į namus.

Tai – sėkmės istorija. Jų yra ne viena. Tačiau policijos pareigūnai  skaičiuoja ir ne vieną tragišką atvejį, kai išėję grybauti ar uogauti senoliai į namus negrįžo ir net nerasti jų palaikai. Dėl silpnos sveikatos, netikėtai miške patirtos traumos, orientacijos praradimo ar išsikrovusio mobiliojo telefonas kai kurie jų namo nebegrįžo. Tad pabandykite įtikinti savo tėvus, savo senelius, kad jų gyvybė yra daug brangesnė už litrą uogų ar grybų, todėl rizikuoti jiems  žygiais į mišką nevertėtų. O jei norite juos pradžiuginti, palaikykite  kompaniją ir kartu keliaukite rinkti miško gėrybių. Bus ramiau ir jums, ir jūsų smalsuoliams senjorams.                                              

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Naujas savaitraščio “Radviliškio kraštas” numeris jau prekyboje

Avatar

Paskelbta

data

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019