Socialiniai tinklai

Aktualijos

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!”

Avatar

Paskelbta

data


Džiugesio ir geros nuotaikos šventė lapkričio 18-ąją sukvietė pociūnėliečius ir jų kaimynus į miestelio kultūros namus. Kelias valandas kultūros namuose skambėjo muzika, aidėjo šmaikštūs žodžiai, skardėjo juokas ir netilo aplodismentai –nuotaikingai buvo švenčiamas pociūnėliečių humoro grupės ,,3 M” (,,Trys mylimos”) vienerių metų gimtadienis. 

Gimtadienio šventėje netrūko nuoširdžių sveikinimų! Sveikinimai skirti humoro grupės ,,3 M” vadovei Aušrelei Sereikienei ir artistams Danguolei Kavaliauskienei, Jurgitai Grigorenkienei, Danutei Džiaugienei, Stanislovui Baužai, Robertui Krakauskui. Juos sveikino Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė, Pociūnėlių miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė bei pavaduotoja Romualda Rimkuvienė, Pociūnėlių kultūros namų teatro trupė, artimieji, bičiuliai ir draugai.

Grupė ,,3 M” sulaukė ir ypač išradingų sveikinimų! Šitokie sveikinimai – tai humoro grupių, atvykusių iš Vidurio Lietuvos bei Dzūkijos, meninės programos. Šventėje daugybę nepamirštamų nuotaikingų akimirkų dovanojo ,,Spanguolė” iš Marcinkonių (Varėnos r., vadovės – Rimutė Avižinienė, Natalija Čeplikienė), ,,Sprandžina” iš Šeduvos (Radviliškio r., vadovė – Izolina Stanulienė), ,,Bobų radijas” iš Surviliškio (Kėdainių r., vadovė – Erlenda Turskienė). Grupę ,,3 M” gimtadienio proga lyriškomis dainomis sveikino muzikantai Daiva ir Vytas iš Kalnaberžės (Kėdainių r.).

Pociūnėliečių grupės ,,3 M” vadovė Aušrelė Sereikienė džiaugėsi turinti tokius puikius, kūrybingus ir darbščius artistus, negailinčius nei laiko, nei jėgų programų rengimui, pasirodymams. Yra kuo džiaugtis: per metus grupė surengė 18 koncertų šešiuose rajonuose! Vadovė sakė, kad grupė savo pasirodymais stengiasi praskaidrinti nuotaiką kitiems, kad, koncertuojant grupei svetur, ji visada pabrėždavo, jog atstovauja Radviliškio rajonui. Aušrelė Sereikienė atminimo dovanėlėmis pradžiugino grupės artistus bei visus tuos, kurie padėjo organizuoti šventę. Pagrindiniai šventės rėmėjai: Aurelijus Sadzevičius, Petras Vagnorius, Mindaugas Garuckas, Jurgita Vaitkevičienė, Skėmių seniūnija (seniūnė – Ingrida Gladkienė), Pociūnėlių miestelio bendruomenė (pirmininkė – Danguolė Garuckienė). Grupės artistai taip pat nepamiršo pasveikinti savo išradingos ir kūrybingos vadovės. Šventėje buvo ir daugiau malonių momentų: ryškiai šviečianti jubiliejinė žvakutė, didelis ir skanus gimtadienio tortas! Šventinę nuotaiką kūrė papuošta scena (puošė Aušrelė Sereikienė).

Jumoro šventė ,,3 M jau vieneri!” sulaukė didelio būrio žiūrovų. Į šventę atėjo tie, kas gėlėmis, dovanomis ar tiesiog buvimu šventinį vakarą kartu norėjo pasveikinti pociūnėliečių humoro grupę ,,3 M” ir padėkoti už skleidžiamą gerą nuotaiką, už paslėptą kritikos mintį, už neįkyrų prašymą pasistengti gyventi atsakingiau ir gražiau.

Roma Buivydienė,Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    Virginija

    2018 lapkričio 20 at 11:34

    Smagu, kad scenos papuošimas panašus į mano puoštą ,,Bobų vasaros” Butėnuose. Vadinasi, tokia puošyba patiko. Ačiū.

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Seniūnijose trūksta informacijos

Avatar

Paskelbta

data

Po naujųjų metų didėjo pensijos, didėjo išmokos už pašalpas, žinoma, kilo ir parduotuvėse kainos. Beje, kainos kilo sparčiau nei pensijos ar pašalpos. Bet ne visi žino, kad kartą per metus galima gauti pašalpą.

Pirmiausiai trūksta informacijos, kas ją gali gauti,o kas negali. Savivaldybėje iš karto yra sakoma, kad viskas surašyta internetiniame puslapyje, tačiau juk ne visi moka naudotis internetu ir ne visi turi tą
internetą.

Radviliškyje ar didesniuose miesteliuose vieni per kitus greičiau sužino, kas, kur ir kaip. Tačiau Radviliškio rajone yra labai atokių kaimukų, kuriuose žmonės neturi nei kompiuterių, nei interneto, o informacijos ne visada ir visur būna iškabinta skelbimų lentose.

Tad kaip kaimo močiutei ir diedukui reikia visa tai sužinoti: interneto neturi, kompiuterio neturi, telefonas – ir tas su „knopkėmis“, o yra taip,
kad ir to telefono visai neturi.

Savivaldybė ir seniūnijos darbuotojai mano, kad jeigu jie yra mokyti, vadinasi, ir kaimukuose žmonės turi viską mokėti ir turėti. Žinau ir pažįstu žmonių po 40-50 metų, kurie nemoka internetu naudotis. Kadangi
pensijas atneša į namus, daugelis nemoka naudotis ir bankinėmis kortelėmis. Ne visi žmonės gali nuvažiuoti ir į miestą.

Ne visi mes tokie esame mokyti kaip valdžiai atrodo, sakytų, nesąmones kalbu, bet tiesa yra tokia, kokia yra. Ir galų gale, jei turi mažas pajamas, nori tik būtiniausiems pirkiniams panaudoti tuos pinigus. O apie internetą ir kompiuterius – tik pasvajoti.

Yra skiriamos vienkartinės pašalpos mažas pajamas gaunantiems rajono gyventojams. Kai šeimoje kiekvienam asmeniui negaunama pajamų po 125 eurus, reikia tiesiog kreiptis į savo seniūnijas, rašyti prašymą ir toks žmogus turėtų gauti pašalpą. Kiekvienas žmogus turi pasiskaičiuoti savo pajamas ir tada kreiptis į savo seniūniją. Seniūnija svarstys, ar jums priklauso ši pašalpa, ar ne.

Žinoma, nesinorėtų, kad tokias pašalpas gautų tie žmonės, kurie jas prageria. Tai turėtų įvertinti seniūnijos darbuotojai, nes tik jie
gali pažinoti savo seniūnijos gyventojus. Taip pat norėtųsi, kad kiekviena seniūnija skelbimų lentose iškabintų informaciją apie pašalpas ir ne tik apie jas. Tokios informacijos tikrai trūksta visose seniūnijose.

Nemanau, kad sunku kartą ar du kartus per metus pakabinti tokią informaciją, nes įstatymai keičiasi dažnai, o ne kiekvienas suspėja sekti bet kokią informaciją. Vienais metais, tarkime, yra mokama pašalpa,o kitais metais jau nebemokama. O gal seniūnijos taupo lėšas iš vargšų žmonių? Visa informacija turi būt teikiama seniūnijose, kur žmogus registruotas

Saulius Taločka

Skaityti daugiau

Aktualijos

Naujasis gimnazijos prezidentas – Dovydas Paškauskas

Avatar

Paskelbta

data

Kas geriau gali žinoti apie mokinių norus, tikslus ir iškylančias problemas bei jų sprendimo kelius, jei ne patys mokiniai? Tad 2019 m. gruodžio 19 d. įvyko Lizdeikos gimnazijos mokinių prezidento rinkimai.

Kandidatas D. Paškauskas, surinkęs 83 proc. balsų, 2020 m. sausio 16 d. buvo inauguruotas prezidentu. Susirinkę sporto salėje gimnazistai dar kartą išgirdo apie Dovydą, jo tikslus ir uždavinius, nuveiktus darbus.

Išrinktasis mokinių prezidentas prisiekė būti garbingu imnazijos lyderiu, savo gerais darbais būti pavyzdžiu kitiems, išklausyti kiekvieno gimnazisto nuomonę, aktyvinti mokinių bendruomenę, garsinti gimnaziją ne tik Radviliškio mieste, bet ir Lietuvoje, būti gimnazijos siela.

Gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė ir klasių atstovai, sveikindami naująjį prezidentą, linkėjo ryžto, motyvacijos ir sėkmės būnant geru pavyzdžiu kitiems mokiniams. Tikimės, kad šie metai bus darbingi ir kupini idėjų ne tik prezidentui, bet ir visai gimnazijos bendruomenei.

Lizdeikos gimnazijos informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019