Jonas Pinskus: „Stiprūs regionai – stipri Lietuva!“

Kai vos už 8 km, Utenoje, pliaupė liūtis, Alaušo slėnis skendėjo saulės spinduliuose!

Ir šis faktas turbūt geriausiai atspindi tą nuotaiką ir energiją, kuri šį šeštadienį apjungė kone 1500 iš visos šalies į Lietuvos regionų partijos sąskrydį suvažiavusių narių.

„Žmonės, kurie moka susitelkti, švęsti ir linksmintis kartu – geriausiai moka ir dirbti, kurti, padėti ir siekti aukščiausių tikslų. Nerealu matyti tiek jūsų, iš visų Lietuvos regionų susirinkusių į partijos sąskrydį. Šiandien skelbiu sąskrydžio atidarymą ir kviečiu pakelti geros nuotaikos, linksmybių ir džiaugsmo bangą, kuri leis visiems gerai praleisti laiką, o rytoj su dar didesne jėga pasklis po visą Lietuvą, keldama ruoštis dideliems darbams, savivaldos rinkimams ir mūsų partijos plėtrai,“ – susirinkusius sveikino partijos pirmininkas Jonas Pinskus.

·         Dėmesys kiekvienam partijos skyriui

·         Kiekvienam svečiui

·         Partijos šūkio – STIPRŪS REGIONAI – STIPRI LIETUVA – vieningas skandavimas ir padėka šio šūkio autoriui Zenonui Vaigauskui

·         Nuoširdus AČIŪ organizacinei sąskrydžio grupei ir jos vadovei, neseniai prie partijos prisijungusiai Širvintų r. savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei – viskas apgalvota ir sklandžiai sudėliota iki smulkmenų

·         Sporto rungtys

·         Dainos ir šokiai

Užburianti ir įtraukianti koncertinė programa tarsi ištirpdė laiką ir leido visiškai atsipalaiduoti:

·         Bendras, geriausių emocijų pripildęs šokis su pačiu Deividu Meškausku

·         Nuo ežero kranto žvelgiant į saulę skambėję „Lietuvos balso“ atlikėjų Eglės ir Erikos kūriniai

·         Visų širdis pavergusios Pauliaus Stalionio dainos

·         Ne tik vyrus sužavėjusios „Queens of Roses“

·         Linksmybių karaliai „Lietuvaičiai“

·         Na, ir žinoma, didžiausių komplimentų sulaukęs, viso vakaro puikią nuotaiką uždegęs ir iki pabaigos ją išlaikęs DJ Rimas!

Viena iš sparčiausiai augančių politinių jėgų, šiuo metu jau vienijanti žmones iš 60 skyrių, įsikūrusių visoje šalyje, skirtingose savivaldybėse, miestuose, rajonuose, Lietuvos regionų partija šį renginį skyrė rinkiminio periodo pasirengimui, komandos stiprinimui. Ir nors sąskrydžio formatas – labiau laisvas nei darbinis, visgi partijos pirmininko Jono Pinskaus teigimu, jis yra labai reikalingas ir svarbus labiausiai tuo, kad į vieną vietą iš visos Lietuvos suvažiavo bendraminčiai, kolegos, kad savaitgalis puikios Aukštaitijos gamtos apsuptyje leido ir pasidalinti skirtingų regionų problematika, ir aptarti laukiančius darbus, rinkiminę kampaniją, ir susipažinti, daugiau pabendrauti.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts