Dingusios motinos puolė ieškoti iš užsienio parskubėjusios dukros – moterį buvo įkalinęs kaimynas

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto laisvės atėmimo 53 metų radviliškietei.

Įtariamaisiais tapo keturiasdešimtmetis šios moters kaimynas ir 32 metų pastarojo draugas.

Policiją sausio 15 dieną iškvietė Radviliškyje iš kaimyno namo savo 53 metų motiną išvadavusios dvi dukros. Užsienyje dirbančios jaunos moterys namo ieškoti staiga prapuolusios motinos sugrįžo po to, kai kelias dienas su ja negalėjo susisiekti. Namuose motinos neradusios dukros patraukė prie kaimynystėje esančio namo. Pabeldus į duris atsiliepė šeimininkas, tačiau į vidų nekviestų svečių neįsileido – vyras pareiškė, kad užsikirto laukujų durų užraktas.

Besikalbant su namo šeimininku moterys išgirdo iš vidaus sklindantį jų motinos šauksmą. Kai moterys pagrasino iškviesti policiją, durų užraktas stebuklingai susitvarkė. Pamačiusios sumuštą motiną dukros ją pirmiausia nuvežė į ligoninę, o po to apie įvykį pranešė policijai. Ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto laisvės atėmimo pradėję pareigūnai nustatė, kad sausio 11 dieną ši 53 metų radviliškietė susirgo COVID-19. Moteriai buvo skirta saviizoliacija, tačiau namuose radviliškietė ištvėrė tik vieną dieną.

Sausio 12-ąją moteris 40-mečiui kaimynui pasiguodė, kad jai pabodo laiką leisti vienai, ir kad ji norėtų išgerti. Vyras kaimynę pasikvietė į svečius. Kaimyno namuose buvo ir jo 32 metų bičiulis. Trijulė visą dieną girtavo, o vakare 32 metų sugėrovas panoro artimesnių santykių su viešnia ir ją sumušė. Moteris nebuvo išleista į namus nei tą, nei kitas tris dienas. Dukrų dėka laisvę atgavusi radviliškietė ją per prievartą namuose laikiusių vyrų seksualine prievarta nekaltino. Kas iš tiesų šiai radviliškietei kaimyno namuose nutiko per keturias dienas trukusį įkalinimą, turėtų paaiškėti per ikiteisminį tyrimą. Nukentėjusiąja šioje byloje tapusiai moteriai teks atsakyti už jai skirtos saviizoliacijos pažeidimą. Beje, policijos pareigūnai tikrindami kaip COVID-19 sergantys radviliškiečiai laikosi saviizoliacijos bandė susisiekti ir su kaimynų kaline tapusia moterimi. Neradę jos namuose, policininkai norėjo patikrinti ir kaimynų namą, bet ten jų į vidų niekas neįsileido.

Ričardas Vitkus

G. Bitvinsko asociatyvi nuotr.

lrytas.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts