Jaunieji Radviliškio futbolininkai – ir vėl be pralaimėjimų

Rugsėjo 15 – 17 dienomis vyko Šiaulių apskrities vaikų futbolo ,,Citma” lygos ketvirtas turas. Radviliškio Švietimo ir sporto paslaugų centro vaikų futbolo grupės sužaidė penkias rungtynes, kuriose varžovams jaunųjų radviliškiečių įveikti nepavyko. Keturiose rungtynėse vaikai šventė pergales ir kartą su varžovais išsiskyrė taikiai.

Rugsėjo 15 d. jaunieji futbolininkai vyko į Raseinius. Ten vyriausi Švietimo ir sporto paslaugų centro U 16 grupės vaikinai su vietiniais sužaidė lygiosiomis 1:1. Trečiadienį, rugsėjo 16 d., U 12 ir U 10 komandos kovojo prieš Akmenės rajono futbolininkus. U 12 komanda varžovus nurungė rezultatu 13:2. Rezultatyviausi žaidėjai įmušė net po tris įvarčius. Tai – Vakaris Gurtajus, Orestas Pocius, Džiugas Varkulevičius. U 10 komanda vietinius įveikė rezultatu 10:4. Geriausiai mušti įvarčius sekėsi Ainiui Dambrauskui ir Hugui Varkulevičiui, kurie į vartus pataikė po tris įvarčius. Penktadienį namuose Radviliškyje jaunieji futbolininkai kovojo su Šiaulių futbolo akademijos komanda bei raseiniškiais. U 16 grupės sportininkai nurungė šiauliečius rezultatu 5:1. Du įvarčius įmušė Irmantas Barakauskas. U 10 komanda didelį pranašumą parodė prieš raseiniškius. Mūsiškiai įmušė net 16 įvarčių, kai priešininkai – tik 6. Šiose varžybose pasižymėjo Ainius Dambrauskas ir Hugas Varkulevičius, įmušę po tris įvarčius, bei Jonas Sniečkus ir Lukas Gudanis – po du.

Švietimo ir sporto paslaugų centro vaikų futbolo treneris Mindaugas Urbonavičius sako, kad jaunuosius sportininkus į varžybas traukia bendrumo su komanda jausmas, užsimezgusi draugystė, noras rungtyniauti.

Total
0
Dalinasi
Related Posts