Jaunieji menininkai bendravo su dramaturgu, žurnalistu, poetu Mindaugu Nastaravičiumi

Radviliškio miesto kultūros centras džiaugiasi galimybe šiuo sunkiu metu nuotoliniu būdu pristatyti tęstinio projekto ,,Jaunųjų menininkų reidas“ veiklas.

Kovo 31 d. per „Teams“ platformą nuotoliniu būdu suorganizuotas  Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinių  susitikimas su  Lietuvos dramaturgu, žurnalistu, poetu Mindaugu Nastaravičiumi. Šis projektas skirtas visų sričių (rašytojai, tapyba, dizainas, poezija, tarpdisciplininis menas, muzika, teatras) menininkams.

Nors  Jaunųjų menininkų festivaliai vyksta tik didžiuosiuose miestuose, tačiau Radviliškio miesto kultūros centro vykdomas projektas susilaukė itin didelio susidomėjimo ir palaikymo. Šio projekto svarba – ne tik jaunųjų kūrėjų pasidalinimas savo kūryba, bet ir jaunimo paskatinimas nebijoti kurti, interpretuoti  bei siekti savo tikslų, tad labai džiaugiamės Radviliškio Lizdeikos gimnazijos  jaunimu ir iniciatyva dalyvauti Radviliškio miesto kultūros centro  organizuojamoje veikloje. Radviliškio miesto kultūros centro  kolektyvas dėkoja Lizdeikos gimnazijos bendruomenei už nuolatinį bendradarbiavimą, o lektoriui Mindaugui – už informatyvų ir įdomų susitikimą.

Radviliškio miesto kultūros centro  informacija

Total
2
Dalinasi
Related Posts