Išvarytas iš ligoninės su plyšusiu skrandžiu

Radviliškio ligoninėje  vis nauji skandalai – štai neseniai vienas rajono gyventojas buvo išleistas iš ligoninės Priėmimo skyriaus su žaizda skrandyje…

Iš priėmimo skyriaus – su skausmais pilve

Į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją paskambinusi Šeduvos seniūnijos gyventoja skundėsi (redakcijai pavardė žinoma), kad jos sutuoktinis iš Radviliškio ligoninės priėmimo skyriaus buvo išleistas su  baisiais skausmais pilve. „Vyrui ir anksčiau paskaudėdavo skrandį, jusdavo skausmus pilve. Tačiau liepos 18 dieną vyrą darbe kaip reikiant surietė skausmas ir nutarėme vykti pas gydytoją. Vyras nuvyko į ligoninės Priėmimo skyrių, jam ten sulašino lašelinę ir liepė registruotis pas šeimos gydytoją. Kankinamas skausmų, žmogus nuėjo iki  prekybos centro „Maxima“ ir grįžo atgal į Priėmimo skyrių, nes  nebegalėjo ištverti didelio skausmo pilve. Kadangi aš pati buvau Radviliškyje,  taip pat atvykau į Priėmimo skyrių“,- savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcijai pasakojo  paciento žmona.

Moteris Priėmimo skyriaus darbuotojų prašė, kad vyrui būtų atlikti tyrimai bei echoskopija, tačiau į tai nebuvo sureaguota. Sutuoktinės užsispyrimo dėka vyriškis buvo nuvežtas į Šiaulių respublikinę ligoninę, kur nedelsiant buvo operuotas.

Iš Radviliškio ligoninės direktoriaus – lakoniškas atsakymas

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakcija pasiteiravo Radviliškio ligoninės vadovo Vaido Smalinsko,  dėl kokios priežasties pilvo skausmus kenčiančiam pacientui nebuvo suteikta  pagalba. Ligoninės direktorius, kaip paprastai, prisidengė asmens duomenų apsauga ir pateikė labai lakoniška atsakymą, cituojame: „Informuojame, kad negavus sutikimo iš Jūsų minimo asmens, vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu ir kitais asmens duomenų apsaugą reglamentuojančiais teisės aktais, informacijos apie asmens sveikatą teikti negalime“.  

Tokie besikartojantys incidentai, kai iš Radviliškio ligoninės Priimamojo skyriaus pacientai išprašomi naktį, žmonės žūsta iškritę ligoninėje iš lovos ar nesulaukia tinkamos pagalbos jau seniai visiems žinomi. O naujausias įvykis ligoninėje – parazitų – niežų epidemija  pribloškė  ir  visos Lietuvos gyventojus. Belieka tik vienas klausimas: kur žiūri meras, Taryba, kuriems tiesiogiai  pavaldus ligoninės direktorius?!

Jonas Petrikas

Total
291
Dalinasi
Related Posts