Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Istorija  kaip  valdininkai  valdininką  suko

Avatar

Paskelbta

data

Ši istorija prasidėjo, kai Sidabravo miestelio seniūnas Vidmantas Blužas buvo užtiktas „prisisiurbęs“ tauriųjų gėrimų darbo vietoje. Praėjus daugiau nei valandai jo girtumą patvirtino Radviliškio policijos komisariato darbuotojai. Bet, sakysite, ar čia dėmesio verta istorija, juk   Lietuvoje save gerbiantis įstaigos vadovas paprastai tokius „girtuoklius“ be ceremonijų „išmeta“ iš darbo su įrašymu ir tiek. Šios istorijos pabaiga kitokia, juk ji vyko Radviliškio rajone, konservatoriais besivadinančiųjų užvaldytame krašte, čia viskas vyksta kitaip. Bet, kaip sakoma, pradėkime viską iš eilės.

Sučiupto girto darbe Sidabravo seniūno V.Blužo istoriją staigiai ėmė „glaistyti“ pats „Caras“ ir jo „leitenantė“ Moteris – Saulė J.Margaitienė. Nors girtas darbe ir buvo, bet net jokios nuobaudos seniūnui negavo, o apie jo atleidimą iš darbo nebuvo net kalbos. Juk jis savas, bendrapartietis, o gal tik labai smarkiai prijaučiantis konservatoriams ir balsavęs už „Carą“. Pats V. Blužas skoloj neliko: tik „pyst“ ir A. Čepononio žmoną „Gerumo angelu“ apdovanojo. Neslėpdami, kad varnas varnui ne tik akies nekerta, bet ir padėkomis dalijasi…

Bet tokia šios istorijos pabaiga netenkino pilietiško radviliškiečio, kuriam ne vistiek, kad seniūnas V. Blužas girtas darbe buvo. Šį įvykį paviešino per vietinę spaudą, o kad savi neliktų nenubausti, įspėjo ir Valstybės tarnybos departamentą. „Išsukti“ saviškį konservatoriai vis tiek stengėsi, bet gavo priverstinį nurodymą, kad privalu bausti nusikaltusį seniūną, kuris pažemino valstybės tarnautojo vardą. O kad „nepamirštų“ to padaryti, įpareigojo „Carą“ ir jo palydą su ryškiąja Moterimi Saule pateikti ataskaitą, kaip nubaustas „blogasis“ seniūnas. Nebeliko kur dėtis po tokio perspėjimo, administracijos direktorei  J.Margaitienei teko nubausti saviškį – taurelę darbe kilnojantis seniūnas gavo papeikimą.Ne griežtą, bet papeikimą.

Tada jau iškilo klausimas, kodėl po tokio „pirueto“ pati direktorė nebaudžiama už aplaidų pareigų atlikimą. Norisi priminti, kad J.Margaitienė ne Caro Antano UAB’e dirba, ji yra valstybės tarnautoja, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė. Bet susidaro įspūdis, kad valdininkai kartais sumaišo, kur ir kam dirba…

Istorija tuo  dar nesibaigė. Meras, oi, atsiprašau, Caras, buvo priverstas sudaryti  komisiją tik po atskiro Vyriausybės atstovo reikalavimo. Kelmės rajono savivaldybės administracijos valdininkų komisija svarstė Moterį Saulę dėl pareigų nevykdymo. Bet tik švyst saulė ir Kelmės valdininkai nusprendė, kad ji nekalta. Stebėtųsi kiekvienas sveiko proto žmogus: kaip nekalta, juk padarė akivaizdų nusižengimą ir nevykdė  savo pareigų. Iš karto atsakysime: juk ji ne šiaip sau moteris, ji – Saulė, ji – konservatorė. Radviliškio rajono Tarybai pateiktas Kelmės komisijos sprendimas. Spėkite, kaip nusprendė  konservatorių daugumos valdančioji taryba apie savo bendrapartietę… Na, visiems aišku. Bet galutinai šita istorija dar nesibaigė. Kiek žinoma, greitai šis sprendimas bus apskųstas Valstybės tarnybos departamentui, kuris, manome, spręs nešališkai ir neturės nepotizmo ar kitokių neskanių prieskonių.
Įdomiai čia išeina: dėl V. Blužo „garbės“ iki ausų įklimpo į murziną „pliurzę“ pati J. Margaitienė, o ją bandę išsukti kolegos iš Kelmės taip pat bus svarstomi. Beliko tik Carui Antanui dar kokie įtarimai, nors jis visiems giriasi, kad jį teismas nušalino nuo tarybos nario pareigų jau dvejus metus ir jis šiuo metu už nieką neatsako, tad ir atsiskaityti rinkėjams neturi už ką.

(Bus daugiau)
“Radviliškio krašto” informacija

 

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019