Įspūdinga bendruomenės narių kelionė į Kauną

Ankstyvą ir labai niūrų gruodžio 14 dienos rytą „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai susiruošė kelionėn į Kauną. Pakeliui paėmėme norinčius važiuoti iš Karčemų, Linkaičių, Niauduvos, Šeduvos, Palonų ir Baisogalos.
Kelionės tikslas – aplankyti laikinąją Lietuvos sostinę Kauną, pasigrožėti Kalėdomis pasipuošusiu miestu bei  nusifilmuoti laidoje „TV pagalba“. Išvažiavome anksčiau, kad galėtume aplankyti dar keletą objektų. Pirmiausia nuvykome į prie Kauno pilies esantį Santakos parką. Susidomėję, susižavėję fotografavomės prie skulptūros „Laisvės karys“. Puikiai parinkta vieta, daug erdvės, tik gaila, kad šaltas ir apsiniaukęs oras neleido ilgai džiaugtis.

Bendruomenės nariams ypač patiko ir Rotušės aikštėje esanti eglutė, kuri konkuruoja su Vilniaus eglute dėl gražiausios žaliaskarės Europoje titulo.  Mums, bendruomenės nariams,  labai patiko Kauno eglė – daug  įdėta darbo ir lakios fantazijos. Mes džiaugiamės ryte, o vakare, įžiebus lemputes, ji atrodo dar puikiau. Aplankėme ir šalia esančią Kauno šv. Apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros baziliką – puošni, prabangi ir didinga.
Aplankę Kauno įžymybes, geros nuotaikos bei kupini įspūdžių, galiausiai atvykome į Ąžuolyne esančią viešąją biblioteką, kur ir vyko laidos „TV pagalba“ filmavimas. Dalyvavome 4 laidų filmavime. Visos temos gyvenimiškos, skaudžios. Sunku patikėti, kad jaunimas, gyvendamas sunkiomis kaimo sąlygomis, ryžtasi gimdyti ir auginti daug vaikų. Vyrai girtuokliaujantys, moterys kenčia nuo smurto, o vėliau – skyrybos.
Vakarop, aplankę Kauną bei sudalyvavę laidos filmavime, bendruomenės nariai gerai nusiteikę patraukė namų link. 
Dėkojame „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui už pagalbą organizuojant nemokamą  kelionę,kurios metu  puikiai praleidome ilgą, kupiną įspūdžių dieną. 

„Radviliškio krašto bendruomenės“
senjorų vadovė R. RadavičienėTotal
0
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts