Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Ir toliau šventėse alkoholis „liesis laisvai“…

Avatar

Paskelbta

data

Konservatorės J.Margaitienės vadovaujami administracijos darbuotojai, gerai atšventę bei „pavaidinę“ savivaldybės  Sporto šventėje prie Dubysos, sugrįžę kibo į darbus ir teikė Radviliškio rajono savivaldybės  tarybai svarstyti darbotvarkės  klausimą „Dėl prekybos  alkoholiniais gėrimais prekybos ribojimo masinių  švenčių metu“

Opozicijai atstovaujantys Tarybos nariai iškėlė klausimą, ar nevertėtų atsisakyti alkoholio pardavimo  švenčių metu ir pasekti kitų rajonų pavyzdžiu –  juk  alkoholio pardavimo licencija kainuoja tik 17 eurų ir rajono biudžetui didelės naudos neatneša. Šis siūlymas nei mero ar vicemero, konservatorių bei „valstiečių“ nesudomino. O taip pat, kad būtų šventėse pardavinėjamas alkoholis,  komitetuose pasisakė buvęs seniūnas, savivaldybės  administracijos direktoriaus pavaduotojas  konservatorius E. Mončauskas (šiuo metu nebedirbantis administracijoje), sakydamas, kad prekiautojai alkoholiu rajone vykstančias šventes paremia keliais šimtais eurų ir taip sumažina finansinę naštą seniūnijoms. Šis išsakytas argumentas Tarybos narių neįtikino ir sukėlė dar  daugiau klausimų: kam šios sumos „krenta į kišenę“, nes savivaldybė apčiuopiamos naudos negauna.
Už tai, kad rajone švenčių metu alkoholis „lietųsi  laisvai“, balsavo tik 11 iš 22 Tarybos narių: konservatoriai A. Čepononis, S. Dišlė, A. Grabauskas, E. Pranevičius, I. Palionienė, P. Kablys, J. Kvėglys, S. Nakutis, A. Budrikas, G. Verdingas, „valstietis“ M. Pauliukas.
Susidarė  kuriozinė situacija –  konservatoriai, deklaruojantys kovą prieš alkoholį, balsavo „už“. Negana to,  ši situacija tapo dar įdomesnė:  jauniausias konservatorius G.Verdingas, klusniai balsuojantis už konservatorių pasiūlymus, pats negali alkoholio vartoti, kadangi dar neturi 20 metų (jam gruodžio mėnesį sukaks tik 19 metų). Tad būtų klausimas merui – ar gali balsuoti  už prekybą alkoholiu konservatorius, kuris pagal amžių dar net negali nusipirkti alaus?
Nors  „valstietis“  vicemeras M. Pauliukas ir nedalyvavo Spoto šventėje prie Dubysos, nustebino :  jo partijos deklaruojamos vertybės – mažinti alkoholio vartojimą arba jo visai atsisakyti – buvo sudaužytos. Vicemeras  balsavo  už  tai, kad šventėse esant ir vaikams, alkoholiu būtų prekiaujama.
Ar nereikėtų pasielgti išmintingai ir paklausyti opozicijos bei  pasekti kaimyninio  Šiaulių rajono pavyzdžiu:  šventėse, į kurias ateina šeimos su mažais vaikais, nebeprekiauti alkoholiniais gėrimais?

„Radviliškio  krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019