Socialiniai tinklai

Aktualijos

Ir gamta mus baudžia

Avatar

Paskelbta

data

Mes įpratę žmogų laikyti aukščiau visko, todėl dabartinė žmonija ištikta panikos. O kad dabar žmonės taip pultų gelbėti gamtą, kurią per savo bukumą suniokojo! Gamta yra gyvas organizmas, o virusas, tarp kitko, taip pat.

Jau seniau galvodavau, na, žinoma, ir dabar tebegalvoju, kada pagaliau gamta pradės nuo kvailos žmonijos valytis. Ir kaip  ilgai galima šitaip kirsti miškus, beatodairiškai naudoti gamtos resursus?Vandenynuose šiukšlynai, teršiamas oras ir beveik niekam tai nerūpi. Ir štai kaip iš dangaus ,,nukrito“ koronavirusas, kuris kaip reikiant pakoregavo žmonijos gyvenimą.

Žinoma, aš to viruso neprišaukiau, kaip ir kiekvienas iš mūsų to negali padaryti, bet iš dalies asmeniškai džiaugiuosi šiuo virusu ir man nė kiek negaila kvailos žmonijos. Pykstate ant manęs? Pykite, tai nieko nepakeis. Palydovai virš sergančių miestų fiksuoja taršos sumažėjimą,Venecijoje vanduo tapo skaidrus. Oro tarša žymiai sumažėjo, sumažėjo naftos gavyba, nes ženkliai krito jos suvartojimas. Koronavirusas gamtai yra tikrų tikriausia atgaiva.

Tikrasis parazituojantis „virusas“, kuris viską aplinkui griauna,- tai žmogus. Žmogus yra labai kvaila būtybė, kuri su įvairių mokslų pagalba paverčiama protinga. Šiai būtybei išrašomi lapeliai, ant kurių yra parašyta, kad nuo šiol tu protingas – tai diplomai, mokslo baigimo atestatai ir t.t…

Ir tai yra visiška apgaulė. Žmogui  yra suformuojamos visiškai kitos vertybės ir jis „atjungiamas“ nuo gamtos ir prijungiamas prie dirbtinos sistemos mokslų, religijų, kuriomis yra priverstas tikėti. Na, žinoma, jei mokslais netikėtume, tai šiais laikais mes neišgyventume. Bet prieš tai žmonės gyveno be mokslo. Ir gyveno be religijų, skiepų. Įdomu, kam meldėsi Jėzus Kristus, Alachas, Krišna, Buda? Kam meldžiasi miško žvėrys? Jie kažkaip ,,atsilikę“, gyvena be religijos – jie gyvuliai, jie kvailos būtybės…
O  gamtinė liaudies medicina žymiai stipresnė, ir tai yra nenuginčijamas faktas.

Verslas – parazituojanti, išsigimėliška sistema. Žinoma, kad jūs su tuo nesutiksite ir toliau pirksite medicinines kaukes po 3 eurus už vienetą.

Taigi koronavirusas, kad ir kieno jis yra sugalvotas, bet tai yra pats geriausias dalykas, kuris galėjo nutikti degradavusiai žmonijai. Ir ko mes besiektume savo gyvenime, vis tiek susiduriame su gobšumu, godumu. Mums rūpi tik materialiniai dalykai, kurie skatina niokoti gamtą. Gamta laikas nuo laiko atsilygina žmonijai savo kirčiais. Žmonijai, kuri, kad ir kokia gudri, tiesiog to nesupranta. Tad dabar, karantino metu būdami namuose, galime visi pamąstyti,  kokie mes esame godūs, šykštūs ir kodėl nesistengiame padėti vienas kitam.
SUSIMĄSTYKIME!!!

Saulius Taločka

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Vitas Tomkus: rinkimus laimėjo vagys, o pralaimėjo Lietuva! Su autoriaus trigrašiu

Avatar

Paskelbta

data

Šių rinkimų rezultatas yra pats blogiausias politinių jėgų pasjansas, kokį tik beįmanoma įsivaizduoti.

Ne dėl to, kad nepralaimėjo konservatoriai su liberalais. Ir ne dėl to, kad nelaimėjo „valstiečiai“ su Guoga. Dėl to, kad Seime bus balsų pusiausvyra ir nebus tvirtos daugumos.

Mano prognozės artimiausiems ketveriems metams būtų tokios: rimto darbo Seime nebus, užtat bus daug parsidavėlių ir „perbėgėlių“ iš vienos frakcijos į kitą; labai daug kompromisų su sąžine ir principais, (pavyzdžiui, dėl vienalyčių santykių su marihuana); dar daugiau užkulisinių susitarimų dėl „otkatų”, skirstant ES du milijardus Lietuvai; o blogiausia, kad pasibaigus kadencijai, kai Lietuva bus galutinai prasiskolinusi, vėl nebus nė vieno konkretaus kaltininko, nes opozicija badys pirštais į valdančiuosius, o konservatoriai į „valstiečius“.

Ką daryti?

Tarkim, „valstiečiams” atsisakyti mandatų. Kartu susimažintų Seimo tranų skaičius. Lai konservatoriai lieka absoliučia dauguma ir akistatoje su savo aferomis ir visa Lietuva. Lai toliau dirba su „ofšorais“, masonų bankais, amerikiečiais, baltarusiais, rusais, Sorošu ir Putinu, ir… kas kartą, po eilinės aferos, lai baikščiai dairosi per Seimo langus, ar dar ramiai ganosi veršių banda? Ar jau, neduok Dieve, renkasi valstiečiai su šakėmis, nes pagaliau suveikė Tautos savisaugos instinktai…

Jei kas mane dabar apkaltins utopija, priminsiu, kad beveik prieš trisdešimt metų buvau tarp tų, kurie nė kiek nedvejodami atsisakė TSRS deputatų mandatų, nes, būdami mažuma aukščiausioje Tarybų Sąjungos valdžioje, mes nieko nebegalėjome supuvusiai sistemai padaryti.

P.S. Tiesa, anuomet mes visi dar buvome jauni, naivūs utopistai, šventai tikėjome, kad Lietuva per amžius bus Laisva ir Nepriklausoma, o visi Lietuvos gyventojai gyvens santarvėje ir petys petin darbuosis vardan Tos… (O ne visai kitos, mums labai labai svetimos!)

Autoriaus trigrašis:

Eureka! Tik dabar prisiminiau, kad turime prisivežę pilną nieko neveikiančių baltarusių, gal derėtų paprašyti Svetkos, kad mums paskolintų jų truputį demonstracijoms. Juk Lietuvoje rinkimai vyko tip top kaip Baltarusijoje!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio–Tytuvėnų apygardai LR Seime 2020–2024 kadencijoje atstovaus konservatorius

Avatar

Paskelbta

data

2020 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų (II ture) Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje dėl mandato į LR Seimą kovojo Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų iškeltas kandidatas Antanas Čepononis ir jau vieną kadenciją LR Seime  išbuvęs „valstiečių“ kandidatas Aurimas Gaidžiūnas.

Įtemptoje bei permainingoje kovoje trapią pergalę laimėjo A. Čepononis. Rezultatas 6445 prieš 5952.

Kadangi  Radviliškio rajono meras A. Čepononis net neištesėjęs savo pažadų  bei palikęs daug neužbaigtų darbų, pasipustė padus į Seimą, rajono gyventojų laukia  nauji  mero rinkimai.

Vyriausioji rinkimų komisija artimiausiu metu spręs, kada jie įvyks, bet labiausiai tikėtina, kad jie vyks 2021 m. kovo pabaigoje – balandžio pradžioje. Rinkimai turi įvykti ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo mero pasitraukimo iš savo posto.

Šis A. Čepononio mero pareigų atsisakymas ir nauji rinkimai mokesčių mokėtojams kainuos apie 400 tūkst. eurų.

Į  mero rinkimus  jau prognozuojami ir nauji kandidatai – savivaldybės užkulisiuose kalbama, jog šias pareigybes galimai bandys užimti: konservatorė J. Margaitienė, nepartinis G. Lipnevičius, socialdemokratas K. Račkauskis ir rinkimus į Seimą  A. Čepononiui „prapylęs“  „valstietis“ A. Gaidžiūnas.

Tikėtina, kad bus ir daugiau kandidatų, o kas jie – parodys laikas.


„Radviliškio krašto“ informacija

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019