Socialiniai tinklai

Aktualijos

Ir gamta mus baudžia

Avatar

Paskelbta

data

Mes įpratę žmogų laikyti aukščiau visko, todėl dabartinė žmonija ištikta panikos. O kad dabar žmonės taip pultų gelbėti gamtą, kurią per savo bukumą suniokojo! Gamta yra gyvas organizmas, o virusas, tarp kitko, taip pat.

Jau seniau galvodavau, na, žinoma, ir dabar tebegalvoju, kada pagaliau gamta pradės nuo kvailos žmonijos valytis. Ir kaip  ilgai galima šitaip kirsti miškus, beatodairiškai naudoti gamtos resursus?Vandenynuose šiukšlynai, teršiamas oras ir beveik niekam tai nerūpi. Ir štai kaip iš dangaus ,,nukrito“ koronavirusas, kuris kaip reikiant pakoregavo žmonijos gyvenimą.

Žinoma, aš to viruso neprišaukiau, kaip ir kiekvienas iš mūsų to negali padaryti, bet iš dalies asmeniškai džiaugiuosi šiuo virusu ir man nė kiek negaila kvailos žmonijos. Pykstate ant manęs? Pykite, tai nieko nepakeis. Palydovai virš sergančių miestų fiksuoja taršos sumažėjimą,Venecijoje vanduo tapo skaidrus. Oro tarša žymiai sumažėjo, sumažėjo naftos gavyba, nes ženkliai krito jos suvartojimas. Koronavirusas gamtai yra tikrų tikriausia atgaiva.

Tikrasis parazituojantis „virusas“, kuris viską aplinkui griauna,- tai žmogus. Žmogus yra labai kvaila būtybė, kuri su įvairių mokslų pagalba paverčiama protinga. Šiai būtybei išrašomi lapeliai, ant kurių yra parašyta, kad nuo šiol tu protingas – tai diplomai, mokslo baigimo atestatai ir t.t…

Ir tai yra visiška apgaulė. Žmogui  yra suformuojamos visiškai kitos vertybės ir jis „atjungiamas“ nuo gamtos ir prijungiamas prie dirbtinos sistemos mokslų, religijų, kuriomis yra priverstas tikėti. Na, žinoma, jei mokslais netikėtume, tai šiais laikais mes neišgyventume. Bet prieš tai žmonės gyveno be mokslo. Ir gyveno be religijų, skiepų. Įdomu, kam meldėsi Jėzus Kristus, Alachas, Krišna, Buda? Kam meldžiasi miško žvėrys? Jie kažkaip ,,atsilikę“, gyvena be religijos – jie gyvuliai, jie kvailos būtybės…
O  gamtinė liaudies medicina žymiai stipresnė, ir tai yra nenuginčijamas faktas.

Verslas – parazituojanti, išsigimėliška sistema. Žinoma, kad jūs su tuo nesutiksite ir toliau pirksite medicinines kaukes po 3 eurus už vienetą.

Taigi koronavirusas, kad ir kieno jis yra sugalvotas, bet tai yra pats geriausias dalykas, kuris galėjo nutikti degradavusiai žmonijai. Ir ko mes besiektume savo gyvenime, vis tiek susiduriame su gobšumu, godumu. Mums rūpi tik materialiniai dalykai, kurie skatina niokoti gamtą. Gamta laikas nuo laiko atsilygina žmonijai savo kirčiais. Žmonijai, kuri, kad ir kokia gudri, tiesiog to nesupranta. Tad dabar, karantino metu būdami namuose, galime visi pamąstyti,  kokie mes esame godūs, šykštūs ir kodėl nesistengiame padėti vienas kitam.
SUSIMĄSTYKIME!!!

Saulius Taločka

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

VSAT kviečia rinktis pasieniečio įvadinio mokymo kursus

Avatar

Paskelbta

data

Nuo 2021 m. balandžio 15 d. VSAT Pasieniečių mokykloje bus organizuojami Pasieniečio įvadinio mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis VSAT kviečia rinktis šiuos mokymo kursus ir per 15 savaičių tapti pasieniečiais.

Į Pasieniečių mokykloje Medininkuose, Vilniaus rajone, organizuojamus kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma, nemokamai apgyvendinami bendrabutyje, gauna nustatyto dydžio stipendiją.

Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gaus įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir bus įdarbinami šiuose VSAT padaliniuose: Užsieniečių registracijos centre Pabradėje, Vilniaus pasienio rinktinės Tverečiaus, Adutiškio, Švenčionių, Pavoverės, Lavoriškių, Kenos ir Padvarionių pasienio užkardose, Varėnos pasienio rinktinės Gintaro Žagunio, Tribonių, Aleksandro Barausko ir Purvėnų pasienio užkardose, Pagėgių pasienio rinktinės Bardinų, Plaškių ir Neringos pasienio užkardose.

Norintiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikia iki 2021 m. kovo 8 d. pateikti prašymą ir kitus dokumentus el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Pretenduojantys į vidaus tarnybą asmenys prieš gaudami siuntimą į įvadinio mokymo kursus turės pasitikrinti sveikatos būklę ir psichologinį tinkamumą vidaus tarnybai Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Centrinėje medicinos ekspertizės komisijoje. Sveikatos patikrinimą reikia atlikti iki 2021 m. balandžio 3 d. Dėl COVID-19 infekcijos jis gali užtrukti maždaug mėnesį.

Išsamesnė informacija apie stojimo tvarką skelbiama VSAT Pasieniečių mokyklos svetainėje adresu

https://pasienietis.lrv.lt/lt/naujienos/kvieciame-i-pasieniecio-ivadinio-mokymo-kursus.

Kilus klausimams dėl prašymo ir kitų dokumentų pateikimo galima kreiptis tel. (8 707) 41 022 arba (8 46) 39 7841 bei el. paštu stok@vsat.vrm.lt

Dėl kursų mokymo turinio organizavimo ir logistikos klausimų galima kreiptis tel. (8 5) 219 8235 arba el. paštu anna.volcok@vsat.vrm.lt.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Tyruliuose bute rasta mirusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 26 d. 11.24 val. Radviliškio rajone, Tyruliuose, bute, rastas
moters, gim. 1951 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi