Imantiškiai rūpinasi sveikata

Kovo  28 dieną IMANTŲ bendruomenės namuose apsilankė Radviliškio visuomenės sveikatos biuro direktorė Justina Kvietelaitienė ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Skaidrė Armonienė bei Ieva Vileikytė. Viešnios matavo susirinkusiųjų kraujo spaudimą, nustatinėjo biologinį amžių. Kiekvienas renginio dalyvis gavo atmintinę, kurioje užfiksuoti sveikatos rodikliai. Visuomenės sveikatos biuro darbuotojos  stebės, kaip kinta sveikatos rodikliai pradėjus intensyviai sportuoti.  

Vėliau imantiškiai išklausė Skaidrės Armonienės paskaitą apie sveiką gyvenseną „Sveikatos kodas“. Ypatingai buvo akcentuota fizinio aktyvumo svarba sveikatai. Pabrėžta, kad kiekvienas žmogus per dieną turi nueiti mažiausiai tris kilometrus. Tam, kad būtų galima tiksliai nustatyti per parą nueitą atstumą, bendruomenei buvo išnuomotas žingsniamatis.

Kaip puikią sveikatos stiprinimo priemonę specialistė nurodė šiaurietišką ėjimą. Po paskaitos susirinkusieji  ir buvo mokomi šiaurietiško ėjimo.

Pasibaigus renginiui, viešnios apžiūrėjo bendruomenės namus ir su pirmininku Rimantu Vaitkevičiumi aptarė būsimus renginius.

Renginys buvo labai naudingas, paskatino žmones susirūpinti savo sveikata.

Dantų protezavimas Vilniuje

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts