Ilgametei politikei už kyšininkavimą skirta 10 500 Eur bauda

Šiaulių apylinkės teismas tenkino Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu ir kalta dėl kyšininkavimo pripažino VšĮ Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoją Vidą Janulaitinę. Jai skirta galutinė 10 500 Eur bauda.

Tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai, jį organizavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Tyrimo duomenimis, gydytoja 7 kartus iš pacientų priėmė kyšius už teisėtą ir neteisėtą veikimą vykdant įgaliojimus – medicininę apžiūrą, konsultaciją, siuntimų gydymui išrašymą.

Kadangi baudžiamojoje byloje buvo surinkta pakankamai duomenų, pagrindžiančių kaltinimus medikei, taip pat jai prisipažinus dėl inkriminuojamų nusikalstamų veikų, baudžiamoji byla baigta priėmus teismo baudžiamąjį įsakymą. Teismas jai skyrė galutinę 10 500 Eur baudą ir konfiskavo iš nusikalstamų veikų gautus 250 Eur.

Šiame tyrime korupciniais nusikaltimais ir dokumentų klastojimu buvo įtariami dar 4 gydytojai ir 1 slaugytoja. Jų atžvilgiu atskirtame tyrime teismas, tenkinęs prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, bendrai skyrė 38 000 Eur baudų

LR Prokuratūros informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts