Ilgametė šeduvė pasveikinta su 100 metų jubiliejumi

Šeduvė Ona Ungurienė šventė neeilinį garbingą 100 metų jubiliejų. Kovo 8 d. pasveikinti ilgametės Radviliškio rajono gyventojos atvyko rajono savivaldybės, Šeduvos seniūnijos, „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai.
Ponia Ona su vyru į Šeduvos kraštą atvažiavo iš Šiaulėnų krašto. Abu sukūrė gražų gyvenimą, tik likimas lėmė, kad Ona jauna liko našlė.
Nuo pat jaunų dienų iki 97 metų ponia Ona mezgė virbalais ir kabliuku, siuvinėjo, darė paveikslus, siūdavosi sau drabužių. „Jos spintoje suknelių, aprėdų tikrai nemažai, ji mėgsta pasipuošti, pasitempti, jos drabužiai visada turi derėti“, – sakė Janina. Namų sienos išpuoštos ponios Onos rankdarbiais, paveiksliukais. Ji ne kartą buvo apdovanota už gražios aplinkos kūrimą, už darbščias rankas. Kol dar galėjo, ji ir daugiabučio namo, kuriame dabar gyvena, aplinką gražino.

Ponios Onos vaikai džiaugiasi turėdami mamą. „Kol mama su mumis, mes visi dar vaikai. Ir nesvarbu, kad mes patys jau seneliai. Smagu susitikti, kol esame viena didelė šeima, kol turime pas ką susirinkti, kol nesubyrėjo mūsų ratas“, – sakė jie.

Parengta pagal Radviliškio rajono savivaldybės informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts