Į Užgavėnių šventę – su bilietais

Skaitytojai skundžiasiĮ Užgavėnių šventę – su bilietais


Radviliškio rajono gyventojai savaitraščio „Radviliškio kraštas“  redakcijai skundėsi, kad Užgavėnių šventė Kleboniškių kaimo buities muziejuje buvo mokama – bilietas kainavo 1,5 euro. „Gyvenu Pociūnuose, į Užgavėnių šventę ėjau 3 kilometrus, o atėjus paaiškėjo, kad reikia mokėti. Gal kitiems žmonėms ir nebrangus tie bilietai, o kaimo žmogui, besiverčiančiam iš pašalpų, tai brangu. Nejaugi tokios šventės negalima suorganizuoti nemokamai, kad galėtų dalyvauti ir neturintys atliekamų pinigų bilietui?“- klausė Pociūnų kaimo gyventoja.

Radviliškio rajono savivaldybės vicemeras K. Augulis sakė, kad tokia bilieto kaina simbolinė. „Atėję žmonės į šventę galėjo pasiklausyti koncerto, dalyvavo net penki kolektyvai, pasivaišinti. Štai Pakruojo dvare už bilietą reikėjo mokėti po 6 eurus ir jokio koncerto nebuvo. Bilietus pardavinėjo muziejaus darbuotojai, toks mokestis tikrai simbolinis“,- sakė vicemeras.

Pastebėsime, kad Užgavėnių šventė Naisiuose buvo nemokama – reikėjo tik turėti noro apsilankyti ir pasilinksminti varant žiemą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts