Socialiniai tinklai

Aktualijos

Į Pociūnėlius sukvietė Šypsenų šventė

Avatar

Paskelbta

data

Pociūnėlių miestelio bendruomenė (pirmininkė Danguolė Garuckienė) ir kultūros namai (kultūros specialistai Genovaitė Vorienė, Aušrelė Sereikienė, Zigmas Paulauskas) birželio 3 d. organizavo Šypsenų šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai, tėveliams bei šeimoms.  

Susirinkusiesiems meninę programą parengė Pociūnėlių pagrindinės mokyklos pirmokai (mokytoja Audronė Macijauskienė), Pociūnėlių kultūros namų folkloro ansamblis ,,Garduva“ (vadovė Genovaitė Vorienė). Pažiūrėti programos į senąjį miestelio parką susirinko nemažai žmonių. Galėjai sutikti įvairaus amžiaus tėčių ir mamų, senelių ir močiučių, vaikų. Daugelio veiduose iš tiesų švietė šypsenos.

Šventėje ypatingas dėmesys buvo skirtas vaikams. Jų laukė daugybė linksmų ir įdomių užduočių: tapyba ant plėvelės, estafetės, smiginys, ,,viščiukų futbolas“. Vaikai gamino popierinius malūnėlius, ant jų rašė linkėjimus tėveliams ir pasauliui. Šventėje ypač aktyviai dalyvavo Pociūnėlių vaiko dienos centras ,,Spindulėlis“ kartu su pedagoge Aušra Sadzevičiene ir Skėmių vaiko dienos centras ,,Saulės vaikai“ kartu su konsultante Vida Tamulyte bei Skėmių kaimo bendruomenės pirmininke Birute Sliosoriene. Linksmos varžytuvės ir žaidimai vaikams labai patiko! Smagu buvo gauti prizų už laimėjimus, už dalyvavimą. Vaikams patiko šokinėti ant batuto, atvykusio iš Pasvalio, ragauti iš ten pat atkeliavusios cukraus vatos.

Renginio metu pagerbtos šeimos. Kultūros specialistė Genovaitė Vorienė padėkos raštu apdovanojo Jolantos ir Remigijaus Bielinskų šeimą už nuolatinę pagalbą organizuojant miestelio renginius. Apdovanotas ir Bielinskų sūnus Remigijus, puikiai vedęs Motinos dienos šventę. Už minėtos šventės vedimą taip pat apdovanota Loreta Novogrodskytė.

Visiems įdomu buvo susitikti, pabendrauti su baikeriais, priklausančiais klubui ,,Lokiai”. Atvykti į šventę juos pakvietė pociūnėlietis Rimantas Garuckas. Baikeriai vaikams atvežė saldainių. Juos perdavė baikeris Aurimas Gaidžiūnas, Lietuvos Respublikos Seimo narys. Jis pasveikino visus šventės dalyvius. Vaikai ir suaugusieji apžiūrėjo baikerių plieninius žirgus, klausėsi pasakojimo apie juos, fotografavosi, buvo pavėžinti.

Šventės dalyviai ir svečiai vaišinti tradicine perlinių kruopų ir žirnių koše, naminiu pyragu, rabarbarų arbata. Pietus ruošė šaunios virėjos Vida Petraitienė, Danutė Džiaugienė ir Asta Burdulienė. Kas ragauja jų pagamintų patiekalų, visada džiaugiasi, kad labai gardu!

Šypsenų šventė baigėsi. Ji paliko daugelio širdyse šiltų prisiminimų. Buvo gera popietę praleisti kartu ir pociūnėliečiams, ir jų svečiams.

 

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Gimtųjų žodžių apkabintas, aš gyvas kalboje…

Avatar

Paskelbta

data

Kalba, kurią kalbam ir didžiuojamės, yra mūsų kalba!

Joje užtenka žodžių meilei

ir neapykantai, džiaugsmui

ir liūdesiui…

Ji niekuo negrasina, ji nieko neatstumia… Kaip ir visos kitos… Ji nori gyventi!!!

Kas moka žodį, randa kelią

Visur ir visada…

J.Marcinkevičius

Vasario 25-ą Vinco Kudirkos progimnazijos Indigo mieste vyko edukacinės pamokėlės, skirtos Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti. Jose dalyvavo priešmokyklinio  ugdymo programos vaikai. Pamokėlės prasidėjo J. Marcinkevičiaus eilėraščiu Gimtųjų žodžių apkabintas, kurį deklamavo Pelėdžiukų grupės mokinė Ema Blinstrubaitė. Lietuvių kalbos mokytoja Jovita Brunienė vaikams papasakojo apie gimtosios kalbos kilmę, jos išskirtinumą iš kitų pasaulio kalbų. Vaikai sužinojo, kad pirmąją lietuvišką abėcėlę sudarė pirmosios lietuviškos knygos Katekizmas autorius Martynas Mažvydas. Su bibliotekininkėmis mokiniai rinko gražiausius žodžius, kuriais tapo Mama, Lietuva. Vėliau vaikai atsakinėjo į viktorinos klausimus apie Lietuvą ir kalbą. Džiugu, kad mokiniai žinojo, kas parašė Lietuvos himną, kas Lietuvos sostinė, iš ko susideda sakiniai, puikiai atsakinėjo į klausimus, iš raidžių dėliojo žodžių dėliones. Pasibaigus pamokėlėms, palinkėjome priešmokyklinės grupės vaikams, kad mūsų gimtoji kalba skambėtų ne tik lūpose, bet ir jų širdelėse.

Vladislava Šiaudvytienė, bibliotekininkė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Į Radviliškio ligoninę pateko narkotikų perdozavusi moteris

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 25 d. 13.45 val. Radviliškyje, V. Kudirkos g. bute rastas
plastikinis maišelis, kuriame buvo balti milteliai, įtariama,
narkotinė medžiaga. Iš buto į Radviliškio ligoninės priėmimo
skyrių atvežta moteris, gim. 1994 m., įtariama, perdozavusi
narkotinių medžiagų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi