Gyventojams suoliukų dar teks palaukti

Į redakciją kreipėsi Stiklo gatvės 4 namo gyventoja, kuri pasiguodė, kad prie namo suoliukai yra sulaužyti, neprižiūrimi, dažnai mėtosi šiukšlės.

„Stiklo gatvėje reikia atpjauti tik keletą lentelių ir patvarkyti suoliukus, jau 2 metai, kai niekas neprisiruošia…“,- teiravosi radviliškietė.

Radviliškio miesto seniūnijai suoliukai prie daugiabučių nepriklauso

Kreipėmės į miesto seniūniją. Dėl suoliukų įrengimo, sutvarkymo ši pateikė atsakymą:

„Radviliškio miesto seniūnija prižiūri ir tvarko suoliukus, esančius Radviliškio miesto viešoje erdvėje. Dėl suoliukų sutvarkymo prie daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai turi kreiptis į savo namo administratorių“,- į paklausimą atsakė Reda Lašienė Radviliškio miesto seniūnijos specialistė.

Namo administratorius „Radviliškio pilnytis“ apie problemą nežino

Pasiteiravome šio daugiabučio administratoriaus, kodėl suoliukai netvarkomi. Gautą atsakymą, cituojame:

„Daugiabučio namo adresu Stiklo g. 4, Radviliškis, administruojame nuo 2022 m. gruodžio mėnesio buvo organizuotas daugiabučio namo gyventojų susirinkimas, bet apie minėtą klausimą/problemą iš gyventojų ar namo atstovės negavome. Ačiū už klausimus ir pastebėjimus, būtinai pasidomėsime problemos aktualumu ir pasiūlysime gyventojams problemos sprendimo būdus“,- atsakymą pateikė UAB „Radviliškio pilnytis” administracija.

Tikimės, kad gyventojai su namą administruojančia įmone susitars ir suoliukų problema bus išspręsta.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Andriaus Litinsko nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts