Gyventojai skundžiasi Šiaulėnuose palaidi šunys gąsdina gyventojus

Į redakciją paskambinusi moteris (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) iš Šiaulėnų miestelio pranešė, kad aplinkui namus būriais laksto palaidi šunys, kurie nei kam nors rūpi, nei kas drįsta į šunų savininkus ar atsakingas institucijas kreiptis, kad galų gale jie nebegąsdintų senukų bei vaikų. Moteris prašė padėti išspręsti palaidų šunų problemą Šiaulėnuose.

Kaip žinia, redakcija – ne šunų gaudytojai, todėl ką galėjome patarti, tai kreiptis į seniūniją. Tuo pačiu ir patys seniūnės paklausėme, ar ji žino, kas darosi josios valdose ir kaip žadama problemą spręsti.

Šiaulėnų seniūnijos seniūnė Ieva Bliznikienė atsakė gana greit: „Situacija yra  žinoma, ieškome savininkų problemai išspręsti.“ Matyt, šunų savininkų iš karto rasti nepavyko. Netrukus seniūnė atsiuntė ir nuotrauką su nufotografuotu skelbimu:

„Seniūnijos gyventojų dėmesiui! Prašome susitvarkyti šunis – prisirišti ir užsidaryti į voljerus. Nesusitvarkius savo augintinių, galite juos prarasti – bus kviečiami šunų gaudytojai ir nustatyta tvarka būsit baudžiami.“

Kaip baigėsi palaidų šunų „susitvarkymas“, istorija nutyli. Tikėkimės, kad Šiaulėnų gyventojams bent kažkuo padėjome, problemą paviešindami. Panašias problemas siūlome spręsti su savo gyvenamosios vietos seniūnijomis, o to nepavykus padaryti, kreipkitės į mus – niekada neatsisakome padėti.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Po redakcijos kreipimosi Šiaulėnų seniūnė iškabino skelbimą, prašydama gyventojus pasirūpinti savo šunimis

Total
25
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts