Gyventojai skundžiasi Radviliškyje sniego kasėjai „mandrūs“ – kastuvais nesidarbuoja

Į redakciją kreipėsi Algimantas, gyvenantis Vaižganto gatvėje, Radviliškyje. Jis skundėsi, kad nenuvalomas šaligatvis ties jo namu ir sniego valytojų traktorius netgi išdrasko žaliąją veją. Darbuotojai teisinasi, kad toje vietoje nepravažiuoja traktorius, tačiau šis žmogus su tuo nesutinka ir sako, kad pravažiuoti tikrai galima. Na, o jeigu nepravažiuoja, tai darbuotojų problemos – tegul valo su kastuvu, jeigu kitaip negali. Algimantas netgi siūlė redakcijos darbuotojams padaryti eksperimentą ir pažiūrėti, kad šaligatvį traktoriumi nuvalyti tikrai įmanoma.

Seniūnija ieško, kaip išspręsti problemą

Eksperimento nedarėme, tačiau apie problemą informavome Radviliškio miesto seniūniją. Seniūno paklausėme, kaip būtų galima išspręsti problemą ir šaligatvį nuvalyti taip, kaip priklauso. Netrukus gautas vyriausiojo inžinieriaus Valdo Miliausko atsakymas, kad seniūnijai ši problema yra žinoma. Seniūnijos darbuotojas patikino, kad su Algimantu iš Vaižganto gatvės sniego valymo problema buvo aptarta ir šiuo metu ieškoma optimaliausio sprendimo būdo.

Tikimės, kad seniūnija ras, kaip išspręsti gyventojo iškeltą problemą ir šaligatviai bus tinkamai nuvalyti. Gyventojai, turintys panašių problemų, visada gali kreiptis į redakciją telefonu Nr. 8 606 82 602 arba el. paštu redakcija@radviliskiokrastas.lt

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts