Gyventojai skundžiasi Radviliškio kapinėse – buitinės technikos sąvartynas


Lankantys  artimųjų kapus Radviliškio miesto kapinėse gyventojai pastebėjo, jog kažkas šioje vietoje atsikrato  buitine technika. „Pasižiūrėkite, jau ir kapines kažkokie niekadėjai nori paversti sąvartynu, negana to, jog  mieste prie  konteinerių sąvartynai padaryti, visose pamiškėse šiukšlių pilna. Nejaugi buitinės technikos ardytojai jau visai sąžinę prarado, nejaugi negali šio  laužo nuvežti iki Žironų sąvartyno“,- savaitraščio „Radviliškio kraštas“  redakcijai skundėsi kapinių lankytojai. Redakcijos darbuotojai, apsilankę miesto kapinėse, tikrai rado nemažai išardytos buitinės technikos dalių, kurios sukrautos prie kapinių konteinerių. Guodžia tik tai, jog šios atliekos nesimėto bet kur, o sukrautos į vieną krūvą. Aišku, „vaizdelis“ ne koks…

Radviliškiečiai, lankantys artimųjų kapus, tikisi, kad  kažkam prabils sąžinė, o kapinių administracija bei miesto seniūnas atkreips dėmesį į šią problemą ir kapinės nevirs dar vienu sąvartynu.

O gyventojai, pastebėję, jog kažkas į kapines veža išardytą buitinę techniką, prašome apie tai informuoti Radviliškio miesto seniūniją telefonu: (8422) 66077 arba tiesiogiai  Radviliškio miesto seniūną tel. 8 69 412080.

„Radviliškio krašto“  informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts