Gyventojai skundžiasi Baisogalos seniūnijoje virsta stulpai

Baisogaloje, važiuojant Mokyklos gatve Priestočio link, pakely stovi smarkiai palinkęs stulpas, besilaikantis beveik tik ant laidų. Baisogaliai net lažybų eina, kada šis stulpas nuvirs galutinai ir dalis miestelio kurį laiko liks be elektros. Beje, netoli šio svyruoklio stulpo gyvena ir LR Seimo narys baisogalis  A.Gaidžiūnas. Gyventojai stebisi, kaip LR Seimo narys nemato bei nesprendžia problemos dėl pasvirusio stulpo, kuris nuvirtęs gali sužaloti praeivį, o taip pat dalis miestelio ir jis pats liktų be elektros.
Pasak  naujosios Baisogalos seniūnijos seniūnės Renatos Masiulienės, ji su energetiku važinėjo po seniūniją ir jokių problemų su stulpais nepastebėjo. „Žmonės kreipiasi į mane dėl kelio duobių, dėl pašto, dėl šiukšlių, dėl medžių genėjimo, tačiau dėl stulpų dar niekas nesikreipė. Keista, kad žmonės kreipiasi pirma ne į seniūniją, bet į redakciją. Mes tikrai išsiaiškinsime, kam šis stulpas priklauso, nes Mokyklos gatvė priklauso jau regiono keliams. Jeigu stulpas priklauso seniūnijai – spręsime problemą patys, jeigu ne, ieškosime stulpo savininko“,- sakė seniūnė.
Baisogalos seniūnė dirba dar neseniai ir nežino, kad savaitraštis „Radviliškio kraštas“ padeda bei viešina gyventojų problemas, paragina valdininkus jas operatyviai spręsti. 
Pavojingas stulpas ir Lopų kaime
Lopų kaimo gyventojai taip pat turi labai pavojingą stulpą – jis aptrupėjęs, išlindusi armatūra ir bet kada gali nugriūti ir kokį nelaimėlį nukrėsti elektra. Pasak Baisogalos seniūnės R. Masiulienės, Lopų kaimo stulpai priklauso seniūnijai ir ji artimiausiu laiku pasidomės grėsmę keliančiu elektros stulpu.
Linkime naujajai Baisogalos seniūnei gero darbo, o baisogaliams sprendžiant  kasdienes problemas pirmiausia patartume kreiptis į seniūniją, o jei reikalai nepajudės (kaip būna su kai kuriais seniūnais), tada lauksime skambučio į savaitraščio „Radviliškio kraštas“ redakciją. Savaitraštis „Radviliškio kraštas“ kaip ir dirbo, taip ir dirbs Radviliškio miesto ir rajono gyventojų labui.

„Radviliškio krašto“ redakcijaTotal
0
Dalinasi
Related Posts