Gyventojai skundžiasi

Į „Radviliškio krašto“ redakciją kreipėsi garbaus amžiaus radviliškietė. Moteris skundėsi, kad jau seniai paskolino pinigų Grinkiškyje gyvenančiai ir dirbančiai pedagogei R.J.
„Ši moteris kelis kartus keitė butą, pagaliau pradėjo remontuoti vyrui priklausantį medinį namą. Remontui pinigų trūko, todėl vis skolinosi iš vyro giminių. Vieni pasitikėdavo, kiti reikalavo skolos lapelių. Keli turi įrodymus. Nebaigus remonto, R.J. namą pardavė, paliko vyrą ir išvyko gyventi į Grinkiškį. Apie skolas visai pamiršo, neatsakinėja į telefono skambučius“,- rašė laiške redakcijai radviliškietė.
Moteris turi ir skolos raštelį, kuriame rašoma, kad skolininkė R.J įsipareigoja tūkstantį litų grąžinti iki 2014 metų lapkričio 30 dienos.
Lietuvoje jau pasikeitė valiuta – vietoje litų turime eurus, tačiau senjora savo paskolintų pinigų taip ir nesulaukė. „Skambinau R.J, buvau nuvažiavusi į Grinkiškį, tačiau pinigų neatgavau. Šiuo metu skolininkė neatsiliepia į telefono skambučius. Palaukčiau dar pinigų, tačiau šiuo metu turiu problemų, labai reikia pinigų“,- sakė moteris.
„Radviliškio krašto“ redakcija susisiekė su Grinkiškyje gyvenančia pedagoge R.J., tačiau ji komentuoti šią situaciją atsisakė.
Geraširdžiams bei lengvatikiams rajono gyventojams patariame skolinant pinigus būtinai pasiimti iš skolininkų skolos raštelius, o skolinant didesnes sumas sudaryti sutartį pas notarą. Šie dokumentai bus įrodymas teisme, jeigu skolininkas piktybiškai vengs grąžinti skolą.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts