Gyventojai skundžiasi

Į „Radviliškio krašto“ redakciją dažnai skambina radviliškiečiai, pageidaujantys, kad savaitraštyje būtų spausdinamos mirusiųjų asmenų pavardės. „Neseniai mirė tolimas giminaitis ir nieko apie  tai nežinojome. Kaip gerai buvo, kai laikraštyje galėjai paskaityti, kas mirė“,- sakė mūsų skaitytoja.
Norime visiems savo skaitytojams dar kartą pranešti, kad pasikeitus asmens duomenų apsaugos įstatymui nebėra galimybės spausdinti laikraštyje rajono mirusiųjų gyventojų pavardes.
Kodėl siūlomas šokoladas?
Į redakciją paskambinusi radviliškietė skundėsi, kad „Lietuvos spaudos“ kioskelyje, esančiame prie halių, pardavėja nuolat siūlo pirkti šokoladą su nuolaida.
„Šiame kioskelyje labai patogu nusipirkti laikraštį, bet pardavėja kiekvieną kartą siūlo pirkti su nuolaida šokoladą. Tie siūlymai jau visiems labai atsibodo, jeigu norėsiu šokolado, tai ir nusipirksiu“,- sakė moteris.
Redakcijos nuomone, siūlomos prekės galima atsisakyti ir tiek, o pardavėjai  siūlyti saldumyną galbūt liepia darbdaviai. Vienu metu ir „Maximoje“ buvo įkyriai siūloma pirkti loterijos bilietus, tačiau pasiūlymas neįpareigoja pirkti prekę.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts