Gyventojai prašo pagalbos, valdžia problemos nemato


Į savaitraščio ,,Radviliškio kraštas” redakciją kreipėsi pagalbos Gamyklos gatvės, Radviliškyje gyventojai. Jie pasipiktinę rajono valdžios vykdomais gatvės tvarkymo darbais.
Gautą prašymą padėti, cituojame (kalba netaisyta):

,,Sveiki. Galbūt galėtumėte pakelti klausimą savo laikraštyje dėl tvarkomų kelių mūsų mieste? Konkrečiau Gamyklos gatvės aikštė buvo pradėta ruošti tvarkymui lapkričio antroje pusėje, jau pradėjus šalti. Per savaitę visa Gamyklos gatvė buvo nukasta ir užpilta skalda bei smėliu, tačiau pradėjo snigti ir darbai užsibaigė. Kol buvo sniegas padėtis buvo nebloga, tačiau prasidėjus atodrėkiui, ties vienu posūkiu susiformavo nepravažiuojama bala, nes apačioje smėlis, visa gatvės žemė minkšta kaip želė, kai kurie šuliniukai jau lenda gerokai virš kelio, tad darosi baisu nubraukti žemesnę mašiną, taip pat įvažiavimai į kai kuriuos kiemus skaldai sėdant darosi sudėtingi, nes atsiranda aukštas kraštas. Kaip suprantu kelio taisymo darbai yra atidėti iki pavasario tačiau natūraliai neramu, kad tokia padėtis dar tik žiemos pradžioje, tad ar pavyks dar už mėnesio išvis įvažiuoti į savo kiemą, ar bent iki namų atvažiuoti. Visas kelias nukastas su vos ne 30 cm kraštais, tad net šalikelėje mašina pastatyti jau nebeįmanoma. Atsiunčiame keletą nuotraukų, kaip kelias atrodo šiandien.”

Dėl gyventojų išsakytos problemos kreipėmės į Radviliškio rajono savivaldybės administraciją. Netrukus gavome atsakymą. Į radviliškiečių kreipimąsi atsakė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Gintautas Vičas, cituojame:

,,Persiunčiau laišką rangovui, situaciją įvertinsime vietoje, pagal nuotraukas nieko baisaus aš nematau”.

Gyventojai skęsta purve, o valdininkai bėdos nemato. Taip ir gyvename…
Tikėkimės, kad rangovas įžvelgs gyventojų išsakytas problemas ir imsis sutvarkymo.
Savaitraščio ,,Radviliškio kraštas” redakcija ir toliau stebės Gamyklų gatvės tvarkymo darbų eigą.

Bus daugiau.

,,Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts