Gyventojai praneša Šeduvos kapinėse virsta medžiai

Šeduvos miesto gyventojai, nesulaukę seniūnijos valdininkų pagalbos kreipėsi į redakciją, cituojame (pranešimas netaisytas):

“Prieš dvi savaites beveik nulūžo medis Šeduvos kapinėse, vienas iš dvišakio medžio kamieno, kodėl nesiima nedelsiant pašalinti šį itin pavojingą medį ir kodėl teritorija neatitverta stop juosta, kodėl prie pavojingo medžio pririšo kitą medį? Nes tas lūždamas nusitemps ir tą kitą, bus padaryta itin didelė žala žmonių kapams, nuostoliai tūkstantiniai, kas sugalvojo pririšti du medžius į krūvą, koks atsakingas asmuo tai darė? Ar naudojo kažkokią techniką? Nes čia turėjo būti panaudotas keltuvas, nes į tokį aukštį neįlipsi. Kiek kainavo šie laikini darbai? Ar dirbantis asmuo turėjo aukštalipio pažymėjimą? Ar keltuvas kurį naudojo turi visą tinkamą tech. apžiūrą (jei jie keltuvą samdė)” tokiais klausimais į redakciją kreipėsi šeduviai pagalbos bijodamiesi, kad medžiai greit užgrius jų kapus, sulaužys, apgadins paminklus.

Šeduvos seniūnija didelių problemų nemato

Šį gyventojų kreipimąsi persiuntėme į seniūniją ir gavome iš seniūnės atsakymą, cituojame:

„Šeduvos miesto seniūnijos seniūnės Editos Mančiauskės atsakymas:
Medis kapinėse bus šalinamas rugpjūčio mėnesį, kai jam bus gautas leidimas (pagal aplinkosaugos taisykles medžius galima šalinti nuo rugpjūčio 15 d.). Medis pririštas prie kito medžio kaip laikina apsaugos priemonė.“

Kaip matote į daugelį klausimų neatsakyta. Belieka tikėtis, kad neatsitiks nelaimė ir griūvantys medžiai kapinėse bus pašalinti.

Gyventojai, nesulaukę valdininkų problemų sprendimo visada gali kreiptis į ,,Radviliškio krašto“  redakciją, bus reaguojama į visas problemas. Kreiptis el.paštu: redakcija@radviliskiokrastas.lt

,,Radviliškio krašto“ informacija

Gyventojų nuotr.


Total
0
Dalinasi
Related Posts