Gyventojai praneša Per Kalnelio Gražionių kaimą rėplioja traktoriai

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ skaitytoja pranešė, kad per Kalnelio Gražionių kaimą (Radviliškio rajonas, Aukštelkų seniūnija) važiuoja traktoriai, gadindami asfaltuotą dangą. Nors ties gyvenviete eismą riboja kelio ženklas, draudžiantis sunkiasvorių transporto priemonių eismą, tačiau pažeidėjams tai nė motais. Spėjama, kad traktoriais važiuoja Aukštelkų kaimo ūkininkai.

Pasak Radviliškio rajono gyventojos, Aukštelkų seniūnė problemą žino, bet jos nesprendžia. Pranešėja atsiuntė ir nuotrauką, kurioje matomas per Kalnelio Gražionius rėpliojantis traktorius. Šioje kaimo vietovėje ūkininkauja ir mero pavaduotojo Vytauto Krikščiūno šeima. Paklaustas, ar nuotraukoje užfiksuota jo technika, ūkininkas V. Krikščiūnas atsakė, kad tai ne jo traktorius. Jis informavo, kad jo ūkio traktoriai šia kelio atkarpa nevažinėja. 2021 m. rugpjūčio 12 d. mero spaudos konferencijoje vicemeras patvirtino gražioniškių pastebėjimus, nes ir pats pastebėjo važiuojantį šiuo keliu traktorių be valstybinio numerio.

Dėl šios problemos kreipėmės ir į Radviliškio rajono Aukštelkų seniūnę Almą Kubilinskienę. Ji patvirtino, kad kelio ženklas, ribojantis sunkiasvorių transporto priemonių eismą, yra. Anot jos, vieni kelių eismo taisyklių laikosi, o kiti ne. Tai vairuotojų asmeninė atsakomybė. Dėl tokių problemų esą nuolat bendradarbiaujama su policijos pareigūnais.

Iš skaitytojos gautoje nuotraukoje – per Kalnelio Gražionių gyvenvietę važiuojantis traktorius. Tikimės, kad šioje nuotraukoje esančios transporto priemonės savininkas atpažino savo traktorių ir ras kitus kelius savo technikai, o policijos pareigūnai atidžiau seks situaciją šiame kelio ruože.

Rita Grigalienė

Total
13
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts