Gyvenimas ne skiria, o sujungia

40-os laidos 40 – metis… Tokie simboliniai sutapimai… 1983 metų Radviliškio V. Valsiūnienės vidurinė mokykla, su metais peraugusi į Radviliškio Lizdeikos gimnaziją. Ir netiesa, kad gyvenimas išskiria… Jis sujungia. Su naujomis patirtimis, meile ir pajautimais.

Pajautimais, kad tai yra tavo. Tavo bendraklasiai, suolo draugai. Šiek tiek vėliau prisijungusiais klasės žentais ir marčiomis. Ir degančiu noru lėkti į tuos, jau seniai tradicija tapusius, susitikimus. Su asmeninėmis ir šeimų naujienomis, nuveiktais ir dar planuojamais darbais ir nuotaika, kuria norisi dalintis. Kai širdyje ne tas pats, kai tavo draugui kažkas nesiseka…

Jaunatviški pasibuvimai, peraugę į puotas, senų senovėje išmoktos ir vėl perdainuotos dainos. Kas gali būti stipriau už keturiasdešimt metų spaudžiamą kumštį? Aplankytas a. a. auklėtojos Liudos Venslovienės ir buvusio mokyklos direktoriaus Algirdo Venslovos kapas. Amžina pagarba jiems.

Lizdeikos gimnazijos direktorė Ina Bajarauskaitė supažindino su pasikeitusia, išgražėjusia mokykla… Nuoširdus ačiū jai.

Netikėta vieno klasioko dovana – puodelis kiekvienam su bendra klasės nuotrauka -labai maloniai nustebino ir visus pradžiugino. Tokie susitikimai dar kartą primena ir įrodo, koks svarbus yra nenutrauktas ryšys ir bendravimas.

Vitalija Petrauskienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts