Socialiniai tinklai

Aktualijos

Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje – apie padėtį rajone

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio rajono savivaldybėje vyko Ekstremalių situacijų komisijos (ESK) posėdis, kuriame buvo pristatyti įvairių tarnybų pasiekti rezultatai, aptarta priešgaisrinė, kriminogeninė situacijos rajone, gyventojų sergamumas.

Gaisrų buvo daugiau

Pasak Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovo Virginijaus Ivoškos, 2019 metais Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai iš viso išvyko 467 kartus (tai 8,64 procentais daugiau negu 2018 m.), iš jų į incidentus išvyko 342 kartus: į gaisrus 168 kartų ( tai 9,1 procentais daugiau negu 2018 m.), 174 kartus į gelbėjimo darbus ( tai 21,6 procentais daugiau negu 2018 m. ), į kitus išvykimus 125 kartus.

Radviliškio rajone per praėjusius 2019 metus kilo 168 gaisrai ( 9,1 proc. daugiau nei 2018 m.). Gaisruose žuvo 2 žmonės, traumuoti 2.

2019 m. vasario 19 d. Vėriškių kaime gaisro metu žuvo 57 metų vyras, spėjama žūties priežastis – neatsargus elgesys su ugnimi. Praėjusių metų birželio 11 d. Radviliškyje, Vilties gatvėje, gaisro metu žuvo 66 metų pensininkas. Spėjama žūties priežastis – neatsargus rūkymas. Praėjusiais metais asmeniniame sektoriuje kilo 107 gaisrai, visuomeniniame – 61. Daugiausia gaisrų kilo Radviliškio mieste – 57, antrąją vietą užima Baisogalos seniūnija – praėjusiais metais čia kilo 23 gaisrai.

Buvo rasta sprogmenų

2019 metais Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai buvo gavę 29 pranešimus apie rastus sprogmenis. Kiekvienu atveju buvo įvedamas planas ,,SKYDAS“. 11 atvejų buvo rasti sprogmenys Linkaičiuose, Lietuvos kariuomenės ginkluotės depo teritorijoje, vykdant žemės kasimo darbus. Viso rajone rasta ir sunaikinta: 177 įvairaus kalibro artilerijos sviediniai, 4 rankinės granatos, 13 aviacinių bombų, 7 minosvaidžio minos, 19 prieštankinių minų, 552 7,62×54 šoviniai. Gyventojų evakavimo nurodytais atvejais neprireikė, sprogmenys sunaikinami vietoje arba išgabenami sunaikinimui tam tinkamose vietose.

Eismo įvykių sumažėjo

Pasak Policijos komisariato viršininko Lino Valiaus, administracinių teisės pažeidimų 2019 m. nustatyta 3821 (2018-714), didesnę dalį nustatytų pažeidimų sudaro kelių eismo taisyklių pažeidimai 2876 (2018 – 4248) iš jų 747 greičio viršijimai, 67 neblaivūs vairuotojai, be to baudžiamojon atsakomybėn patraukti taip pat dar 63 girti vairuotojai.

2019 m. įvyko 221 eismo įvykis (2018 – 228), sužeista 40 (2018 – 35), žuvo 2 (2018 – 3). Pagrindinės eismo įvykių priežastys: saugaus greičio nesilaikymas, pareigų pėstiesiems nevykdymas, reikalavimo duoti kelią nevykdymas.

Komisijos nariai prašė komisariato viršininko, kad Radviliškyje būtų sugrąžintos žaliosios rodyklės. Šis klausimas bus sprendžiamas savivaldybės Eismo saugumo komisijoje.

Padidėjo sergamumas užkrečiamomis ligomis

Pagal Visuomenės sveikatos centro pateiktą informaciją, 2019 m. Radviliškio rajone buvo registruota 9212 susirgimų užkrečiamosiomis ligomis, iš jų – 8457 susirgimai gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų (ŪVKTI) ligomis.

Šiuo metu gripo vakcinos, skirtos penkių rizikos grupių asmenų skiepijimui, Radviliškio rajono asmens sveikatos priežiūros įstaigose nebėra. Siekiant užkirsti kelią gripo plitimui, valstybės lėšomis įskiepytos 1629 gripo vakcinos dozės rizikos grupių asmenims, daugiausiai Baisogalos poliklinikoje – 580 dozių. Mokama gripo vakcina Radviliškio rajono ASPĮ iš viso pasiskiepijo 656 asmenys.

2019 m. Radviliškio mieste buvo registruoti 3 susirgimai tymais. Visi susirgusieji šia skiepijimais valdoma liga – medikai, turėję kontaktą su sergančiais asmenimis.

Praėjusiais metais 1,3 karto išaugo sergamumas atvira plaučių tuberkulioze. Naujai išaiškinti 25 užsikrėtę asmenys, kurie buvo hospitalizuoti į Tuberkuliozės ir plaučių ligų kliniką. 2 ligoniai, susirgę plaučių TB, mirė. Pagal amžių didžiausias sergamumas registruojamas 50-59 m. amžiaus grupėje.

Neramina ženkliai padidėjęs susirgimų erkių platinamomis ligomis skaičius. Registruoti 9 susirgimai erkiniu encefalitu ir 51 susirgimas Laimo liga. Visi ligoniai, susirgę erkiniu encefalitu, buvo gydomi ligoninėse, 1 asmuo mirė. 7 ligoniai užsikrėtė lankydamiesi miškuose, 2 – gyvenamojoje aplinkoje.

Registruota 15 susirgimų vėjaraupiais protrūkių Radviliškio rajono ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo įstaigose bei 27 šeiminiai ligos protrūkiai. Palyginus su 2018 m. sergamumas vėjaraupiais padidėjo 52 proc., iš viso užregistruoti 344 ligos atvejai.

Grėsmė – paukščių gripas

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Šiaulių departamento Radviliškio skyriaus vadovas A. Trilikauskas informavo, kad rajone afrikinio kiaulių maro grėsmės nebėra, tačiau atsėlina kita grėsmė – paukščių gripas. Tai greitai plintanti ir didžiulius ekonominius nuostolius nešanti liga. Mūsų rajone yra tik vienas paukštynas – jame laikoma iki 10 000 broilerių, todėl didelių sunkumų tikimasi išvengti.

Reikalavimas Lietuvos ūkininkams naminius paukščius laikyti uždarytus, kad jie nesusigagentų su laukiniais savo giminaičiais, paprastai įsigaliodavo nuo kovo 1 d., tęsdavosi mažiausiai vieną mėnesį, kol praeidavo pavojus, ir nuo rugsėjo-spalio, prasidedant laukinių paukščių migracijai. Šiemet šis draudimas įsigaliojo nuo vasario 5 dienos. Jeigu maži ūkininkai, laikantys kelias vištas, numos ranka į veterinarijos inspektorių patarimus, tokiame ūkyje nustačius virusą visi paukščiai, produkcija, kiaušiniai, lesalai, pakratai ir menkavertis inventorius bus sunaikinami. Aplink gripo viruso židinį žlugtų visas paukštininkystės verslas. Nes 3 ir 10 kilometrų spinduliu apie židinį zonose taikomi didžiuliai apribojimai.

Nuo sausros nukentėjo per 30 ūkių

2019 metų derliui rajone buvo deklaruotas 93346 ha žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotas, kuriuo naudojosi 2157 žemės ūkio subjektai. Pranešusių apie sausros padarytą žalą buvo 31 subjektas, kurie nurodė 965 ha pasėlių, tiesiogiai paveiktus sausros reiškinio, t. y. pasėliai nesudygo, sunyko ir pan.

Informacija yra pateikta Žemės ūkio ministerijai, sprendimas dėl padarytos žalos atlyginimo kol kas nepriimtas. Rajono savivaldybės tarybos sprendimu dėl stichinės sausros buvo sumažintas žemės mokesčio tarifas 35 proc. žemės ūkio paskirties žemei už 2019 metus.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Antrajame mero rinkimų ture konservatoriai susikaus su „žaliaisiais“

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 11 d. įvyko Radviliškio rajono savivaldybės mero rinkimų pirmasis turas. Jame dalyvavo 7 kandidatai. Į antrą rinkimų turą pateko savivaldybės administracijos direktorė, Moteris – Saulė Jolanta Margaitienė bei savivaldybės Turizmo ir paveldosaugos poskyrio vedėjas, buvęs meras Vytautas Simelis.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos (konservatorių) kandidatė Jolanta Margaitienė surinko 30,66 proc. visų rinkimuose balsavusių rajono gyventojų balsų, o V. Simelis, rinkimuose dalyvaujantis su Lietuvos žaliųjų partija, surinko 22,30 proc. visų rinkimuose balsavusiųjų rajono gyventojų balsų.

Apie praėjusius rinkimus bei kandidatus:

Jolanta Margaitienė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (konservatorių) partijos kandidatė

Į antrą turą patekusi kandidatė  J.Margaitienė  priklauso  konservatorių partijai, kurios nariai rajone pagarsėjo, kai kartu su meru A.Čepononiu buvo teisiami dėl korupcijos net aštuonerius metus…  J. Margaitienė  rinkimų metu stengėsi pelnyti rinkėjų palankumą rajono seniūnijose dalindama saldainius ir zefyrus su pasibaigusiu galiojimo terminu bei lakstydama po įvairias statybvietes – neva apžiūrėti objektų. Ši konservatorė  rajono gyventojams žinoma kaip uoli buvusio mero A. Čepononio įsakymų vykdytoja. Kad J. Margaitienė neturi lyderio savybių bei savo, kaip merės, veiklos strategijos, radviliškiečiai galėjo įsitikinti debatų metu – ji lyg užsukta vis kartojo „Tęsiu Antano pradėtus darbus“. Ir tęsia – įsigijo butus Vilniuje ir Palangoje, visai kaip anksčiau Antanas.

Beje, J. Margaitienė jau du kartus buvo išrinkta į Tarybą, tačiau atsisakė Tarybos nario mandato – apgavo savo rinkėjus. Konservatoriams A.Čepononiui bei J.Margaitienei valdant Radviliškio savivaldybę, rajonas nusirito beveik į paskutinę vietą pagal atlyginimų vidurkį, lyginant su kitomis 59  Lietuvos savivaldybėmis.

Vytautas Simelis, Lietuvos Žaliųjų partijos kandidatas

Į antrą turą taip pat pateko V. Simelis, kurį daugelis rajono gyventojų prisimena kaip buvusį merą, tad patirties, kaip vadovauti rajonui, šis kandidatas turi. V. Simelis rinkimuose į mero postą dalyvavo su Lietuvos žaliųjų partija, nors daugelį metų buvo socialdemokratų partijos narys – kaip sakoma, iš raudono tapo žaliu. Kadangi ši mero kadencija bus trumpesnė, truks tik dvejus metus, belieka tikėtis, jog išrinktas meru V. Simelis gal ir nepakels rajono iš bedugnės, tačiau ir jam nepakenks.

Kazimieras Račkauskis, Socialdemokratų partijos kandidatas

Rinkimų  metu bene daugiausia plakatų bei skrajučių buvo su K. Račkauskio atvaizdu, sukurtas net filmukas, tačiau tai jam  nepadėjo net patekti į antrą turą. Tai ambicingas, pasipūtęs politikas, savo oponentams dažnai rašantis labai piktus laiškus. K. Račkauskis rajone žinomas kaip posėdžius praleidinėjantis politikas bei kaip Kontrolės komiteto neveiklus pirmininkas. Tiesa, K. Račkauskis siūlė atidaryti Vaikų ligų skyrių, kurį  konservatoriai ir  jo bendrapartiečiai socialdemokratai prieš kelerius metus  uždarė.

Tai jau treti  iš eilės šio kandidato pralaimėti rinkimai, kai jis antrame ture pralaimėjo konservatorių kandidatui, o paskutinius du  kartus – Seimo nario  ir mero rinkimuose –  net  nepateko į antrą turą. Radviliškio skyriaus socialdemokratų partijos nariai kalba, jog dėl prastų rezultatų rinkimuose, K. Račkauskis gali netekti ir Socialdemokratų partijos Radviliškio rajono skyriaus pirmininko pareigų.

K. Račkauskis sulaukė 17,14 proc. rinkėjų palaikymo.

Gediminas Lipnevičius, nepartinis

Vienintelis rinkimuose dalyvavęs nepartinis G. Lipnevičius pirmajame  ture surinko balsų tiek, kiek dvi parlamentinės partijos – „valstiečiai“ ir liberalai ar Darbo partija kartu sudėjus. Prieš dvejus metus pirmą kartą dalyvavęs mero rinkimuose šis kandidatas sulaukė 10,9 proc. balsų, o šį kartą gerokai daugiau – net 12,86 proc. balsų  nuo visų atėjusiųjų į rinkimus.

Kaip niekas kitas G. Lipnevičius  sulaukė  trukdymų, apie jį buvo aktyviai skleidžiama dezinformacija. Šie rinkimai, daugelio radviliškiečių nuomone, nebuvo švarūs. Rinkimų komisija elgėsi tendencingai, atokiai nuo balsavimo apylinkių gyvenantiems piliečiams nebuvo sudaryta galimybė atiduoti savo balsą. Todėl dalyvavusių rinkimuose kraštiečių šiemet buvo kaip niekad mažai. Visa tai tarnavo sisteminių partijų atstovams. Nepartinis Tarybos narys G. Lipnevičius pasiryžęs toliau dirbti Radviliškio krašto žmonėms ir tęsti savo pradėtus darbus bei duotus pažadus būdamas  Radviliškio rajono gyventojų  atstovu Radviliškio rajono savivaldybės taryboje.  

Aurimas Gaidžiūnas, Lietuvos valstiečių ir Žaliųjų sąjungos kandidatas

„Valstietis“ A. Gaidžiūnas pirmajame rinkimų ture į Radviliškio rajono savivaldybės merus liko penktas – nepadėjo net darbo Seime patirtis. Ką ir bekalbėti, kai už Baisogaloje gyvenantį kandidatą aktyviai nebalsavo net patys baisogaliai. Kalbama, jog dėl tokio skaudaus pralaimėjimo rinkimuose A. Gaidžiūnas gali netekti ir skyriaus pirmininko posto. Beje, ketverius metus sėdėjęs Seime, A. Gaidžiūnas ne kartą pašieptas LNK KK2 laidoje, o rajone išgarsėjo ne aktyvumu kaip Seimo narys, o tuo, kad įsigijo itin prabangų BMW automobilį beveik už 100  tūkst. eurų, kuriuo sugebėjo  numušti  net dvi stirnas. Labiausiai nustebino  šio kandidato kolega „valstietis“  M. Pauliukas, einantis mero pareigas, kuris labai  nenoriai agitavo už savo bendrapartietį.

A. Gaidžiūnas surinko 10,11 proc. rinkėjų balsų.

Mantas Reutas, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio kandidatas

Priešpaskutinis  liko M. Reutas, kuris  rinkimų į merus kampanijos metu taip pat norėjo būti matomas bei žinomas, tačiau radviliškiečiai vis tiek vieni kitų klausinėjo „Kas tas Mantas Reutas?“ Šiam jaunam politikui dar trūksta patirties susiremti su patyrusiais kandidatais. Gal jaunam kandidatui koją pakišo ir tai, kad jis yra  liberalų partijos, kurios idėjos daugeliui piliečių svetimos dėl požiūrio į šeimą ir homoseksualias santuokas, atstovas.

M. Reutas surinko tik 3,23 proc. rinkėjų balsų.

Jurgis Baublys, Darbo partijos kandidatas

Kaip ir buvo galima tikėtis, paskutiniu rinkimuose  liko Darbo partijos Radviliškio skyriaus pirmininkas Jurgis Baublys. J. Baublys jau ne pirmą kadenciją dirba savivaldybės Taryboje ir posėdžiuose dažniausiai tyli. Tiesa, pasisako, kai sprendimai liečia jo, kaip verslininko, interesus, o šio kandidato pagyvėjimas posėdžiuose pasimatė prieš savivaldybės mero rinkimus – ir jis panoro būti žinomas.

J. Baublys surinko 3,03 proc. rinkėjų balsų.

Balandžio 25 d. antrame rinkimų ture susikaus buvęs meras, „žaliasis“ Vytautas Simelis ir administracijos direktorė, konservatorė Moteris – Saulė Jolanta Margaitienė.

„Radviliškio krašto“ informacija


Skaityti daugiau

Aktualijos

Žmonių gyvenimą pakeitusi pandemija koregavo ir kriminogeninę situaciją

Avatar

Paskelbta

data

Pandeminiu laikotarpiu policijos pareigūnams buvo deleguota daug papildomų funkcijų, tarp kurių – įvairių Lietuvos vyriausybės sprendimų vykdymas, organizuojant kontrolės priemones karantino situacijai valdyti. Tam teko skirti nemažai tarnybos laiko ir buvo baiminamasi, ar užteks žmogiškųjų išteklių tiesioginėms savo uždaviniams vykdyti – operatyviai reaguoti į iškvietimus, užtikrinti viešąją tvarką ir nusikalstamų veikų tyrimą,  šalinti nusikalstamas veikas įtakojančius rizikos veiksnius. Šiaulių apskrities  policijos  kolektyvui tai pavyko. Suokalbininkas šioje situacijoje buvo ir pati pandemija bei su ja susijęs visuomenės gyvenimas karantino sąlygomis.

Pagrindinė žinutė gyventojams – nusikalstamumas  sumažėjo

Pirmojo ketvirčio rodikliai byloja, kad kriminogeninė situacija tiek šalyje, tiek Šiaulių apskrityje keitėsi į gerąją pusę. Šiaulių apskrities policijos kolektyvą džiugina šio laikotarpio  nusikalstamumo rodikliai su minuso ženklu.

Per pirmąjį šių metų ketvirtį, lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, Šiaulių apskrityje nusikalstamų veikų skaičius sumažėjo 21 proc. ir jų buvo užfiksuota 787. Trečdaliu sumažėjo nusikalstamų veikų, padarytų viešosiose vietose, tarp jų ir gatvėse. Mažiausiai nusikalstamų veikų viešosiose vietose užfiksuota Joniškio (4), Pakruojo (6) ir Raseinių (8) rajonuose.

Ikiteisminių tyrimų dėl viešosios tvarkos pažeidimų aptarnaujamoje teritorijoje  sumažėjo nuo pernai buvusių 33 iki 13, vagysčių – nuo 173 iki 91. Tokiuose rajonuose, kaip Pakruojo ir Raseinių, šių nusikalstamų veikų sumažėjo keturis kartusi, Joniškio rajone  – tris kartus. Mažiau buvo pavogta transporto priemonių, mažiau įsibrauta į gyvenamąsias patalpas. Turto sunaikinimo atvejų apskrityje šiemet registruota 22, kai per praėjusių metų pirmąjį ketvirtį jų buvo 42.

Bendras nusikalstamų veikų skaičius turi tendenciją mažėti, tačiau sunkių ir labai sunkių nusikaltimų skaičius bei jų lyginamasis svoris bendroje nusikalstamumo statistikoje didėja. Šios kategorijos nusikaltimų per  pirmąjį ketvirtį registruota 48 (pernai per tą laikotarpį – 42) ir jų lyginamasis svoris išaugo nuo 4,2 proc. iki 6 proc. Nužudymų užregistruota 4 (pernai – 2), sunkių sveikatos sutrikdymų – 3 (pernai – 1), plėšimų 8 (pernai -6). Tačiau  sunkių nusikaltimų šiemet daugiau ir atskleista. Bendru nusikalstamų veikų atskleidimo rodikliu Šiaulių apskrities policijos komisariatas pirmauja tarp didžiųjų  šalies apskričių komisariatų.  Kolektyvas atskleidė 86,6 proc. visų registuotų nusikalstamų veikų. O Telšių apskrities policijos kolektyvas, su kuriuo nuo rudens Šiaulių AVPK dirba eksperimento sąlygomis, kaip vienas administracinis vienetas, pasiekė net 97 proc. nusikalstamų veikų atskleidimo rodiklį. Geriausiais nusikalstamų veikų ištyrimo rodikliais Šiaulių AVPK gali pasigirti Šiaulių miesto ir rajono PK kolektyvas, atskleidęs 91 proc. nusikalstamų veikų, ir Joniškio PK kolektyvas, pasiekęs 94.6 proc.  nusikalstamų veikų atskleidimo rodiklį. Atskleistų nusikalstamų veikų analizė rodo, kad sumažėjo nusikalstamumo keliu pasukančių nepilnamečių skaičius. 2020 m. 1 ketv. jie įvykdė 70 nusikalstamų veikų, šiais  metais – 41.  Anksčiau teistų asmenų ir girtų asmenų padarytų nusikaltimų skaičius taip pat sumažėjo, tik padaugėjo nusikalstamų veikų, kurias įvykdė asmenys, apsvaigę nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų.

Kadangi karantino sąlygomis prekyba didžiule dalimi persikėlė į interneto erdvę, tai šių metų pirmą ketvirtį buvo stebimas sukčiavimo atvejų (2020 m. 1 ketv. – 33, 2021 m. 1 ketv. – 41) dažnėjimas. 

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai per 1 ketv. ieškojo 63 dingusių be žinios žmonių. 78 proc. jų surasta, kitų paieška tebetęsiama. Šiaulių miesto ir rajono PK ieškojo 34 asmenų (surasta 28), Radviliškio PK – 12 (surasta 12), Raseinių r. PK – 8 (surasta 5), Pakruojo PK -3 (surastas 1), Joniškio r. PK – 1 (surastas 1).

Eismo dalyviai buvo atsargesni ar tiesiog mažiau keliavo?

Optimistinė avaringumo statistika  Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamos teritorijos keliuose pasiekta intensyvia policijos pareigūnų kontrole. Ribojant judėjimą tarp savivaldybių, natūraliai sumažėjo ir eismo dalyvių. O išvykusiuosius į kelionę  drausmino žinia apie padidintų pareigūnų pajėgų budėjimą keliuose. 

Per 1 šių metų ketvirtį įskaitinių eismo įvykių (kuriuose sužaloti ar žuvo žmonės) sumažėjo daugiau, negu per pusę (2020 m. 1 ketv. – 68, 2021 m. 1 ketv. – 27).

                               2020 m. 1 ketv.                                        2021 m. 1 ketv.                                       

Šiauliuose                                    34                                                             12

Radviliškio rajone 13                                                             5

Šiaulių rajone                               10                                                             3

Raseinių rajone       7                                                               3

Joniškio rajone       3                                                               0

Tik  Pakruojo rajone stebimas įskaitinių eismo įvykių augimas (2020 m. 1 ketv. – 1, 2021 m. 1 ketv. – 4).

Žuvusiųjų eismo įvykiuose sumažėjo nuo pernai buvusių 3 iki 1 šiemet (mirtis eismo įvykyje fiksuota Šiaulių rajone), sužalotųjų – nuo 81 iki  31. Sumažėjo ir įskaitinių eismo įvykių dėl neblaivių vairuotojų kaltės: 2020 m. 1 ketv. – 5, 2021 m. 1 ketv. – 2. Abu girtų asmenų sukelti eismo įvykiai fiksuoti Pakruojo rajone.

Šiaulių apskrities keliuose pareigūnai per šių metų 1 ketv. sulaikė 196 neblaivius vairuotojus, kurių 58-iems buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai, nes jų girtumas siekė per 1,5 prom. Vidutinio ir sunkaus girtumo vairuotojų daugiausia sulaikyta Šiaulių mieste ir rajone (22), Raseinių rajone (13) ir Radviliškio rajone (11), mažiau – Joniškio rajone (6) ir Pakruojo rajone (5).

Kritika – grūdina, o padėka – motyvuoja

Policijos pareigūnai džiaugiasi vis daugiau pilietiškėjančia visuomene. Nuolat jaučiamas jos palaikymas  ir pagalba, dalinantis savo pastebėjimais apie jų aplinkoje vykstančius abejotinus procesus, teisės ir saugaus eismo pažeidimus. Visuomenės pastabumas padeda policijai, ieškant nusikalstama veika įtariamų asmenų. Pareigūnai dėkingi visiems, kurie aktyviais savo veiksmais įsitraukia į dingusiųjų be žinios paiešką.  Tik tarpusavio supratimas ir bendradarbiavimas  sudaro terpę saugios aplinkos kūrimui. Kritinės gyventojų pastabos policijos kolektyvą grūdina ir priverčia keistis, o padėkos, kurių irgi netrūksta, motyvuoja dirbti.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi