Grinkiškiečiams sporto aikštelės jau prieinamos

Grinkiškio miestelyje, prie J. Poderio gimnazijos, įrengti nauji teniso kortai bei krepšinio aikštelė. Idėja puiki – grinkiškiečiai  gali aktyviai leisti laisvalaikį sportuodami lauke. Tačiau, kaip dažniausiai ir pasitaiko, ant naujo lauko sporto komplekso vartų, kainavusio 78483 eurus, buvo pakabinta spyna.

Grinkiškiečiai  dėl neprieinamų teniso bei krepšinių aikštelių pasiskundė  Radviliškio rajono savivaldybės tarybos  nariui Gediminui Lipnevičiui.
Tarybos narys susisiekė su Grinkiškio seniūnijos seniūne Giedre Bložiene bei gimnazijos direktore Sigita Šegždiene ir problema  išspręsta – nuo aikštelių vartų nuimta spyna.

„Gimnazijos direktorė mane informavo, kad naujosios teniso ir krepšinio aikštelės yra perduotos gimnazijos žinion ir šiuo metu grinkiškiečiams, norintiems sportuoti, yra prieinamos nuo 8 val. ryto iki 23 val. vakaro. Ačiū direktorei. O grinkiškiečiai eikite sportuoti ir palinkėsiu gerų sporto rezultatų“,- sakė Tarybos narys G. Lipnevičius.

Belieka palinkėti grinkiškiečiams aktyvaus ir turiningo poilsio sportuojant – gal  netolimoje ateityje Grinkiškis galės didžiuotis iš šio miestelio kilusia teniso ar krepšinio  žvaigžde.

Jonas PetrikasTotal
2
Dalinasi
Related Posts