Socialiniai tinklai

Kriminalai

Girtas radviliškietis pajus naujosios tvarkos „kirtį“

Avatar

Paskelbta

data

Nuo 2017 m. sausio 1-osios įsigaliojo naujovė – kriminalizuotas vairavimas išgėrus. Anksčiau girti prie vairo sėdę asmenys sulaukdavo administracinės atsakomybės, o baudžiamoji atsakomybė grėsė tik vairuotojams, sukėlusiems eismo įvykį, dėl kurio buvo sužalotas ar žuvo žmogus. Dabar administracinė teisena palies tik tuos vairuotojus, kurie transporto priemonę vairuos lengvo girtumo, o asmenų, kurie vairuos transporto priemonę, būdami apsvaigę nuo alkoholio, kai jų kraujyje bus daugiau negu 1,5 prom. alkoholio, laukia baudžiamoji atsakomybė. Baudžiamasis kodeksas už tai numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų. Taigi pričiuptas vidutiniškai ar sunkiai apsvaigęs vairuotojas savo biografiją „pasipuoš“ įrašu „teistas“.

Pirmieji Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje kriminalizuoto vairavimo išgėrus sankcijas pajus du šiauliečiai ir vienas Radviliškio rajono gyventojas. Pastarasis sausio 1 d. apie 17 val. būdamas neblaivus Radviliškyje, Šiaulių g., nesuvaldė vairuojamo FORD MONDEO, apgadino kelio atitvarą ir nuvažiavo nuo kelio. 30-mečiui vyrui buvo nustatytas 2,03 prom. girtumas. Už sukeltą eismo įvykį jam pradėta administracinė byla, o už tai, kad vairavo neblaivus – ikiteisminis tyrimas.

 

Kriminalai

Radviliškyje namuose kilpavirvėje rastas aštuoniolikmečio vaikino kūnas

Avatar

Paskelbta

data

Gegužės 7 dieną, 17.36 val. Radviliškyje, Stiklo gatvėje, namuose kilpavirvėje rastas 18-os metų vyro lavonas be išorinių sužalojimų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Valdeikių kaime sulaikytas už vairo neblaivus šešiasdešimtmetis

Avatar

Paskelbta

data

Gegužės 8 dieną, 17.17 val. Radviliškio rajone, Valdeikių kaime, gatvėje 60 metų neblaivus (2,03 prom.) vyras vairavo automobilį FORD FOCUS. Automobilis nuvežtas į automobilių saugojimo aikštelę. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi